baner

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Blok rysunkowy – warsztaty komiksowe Olgi Wróbel i Daniela Chmielewskiego


W ramach tegorocznej akcji Warszawa Czyta w niedziele 10 maja w Królikarnia Cafe (Puławska 113 A) odbędą się warsztaty komiksowe (dla dzieci w wieku 6-9 lat) prowadzone przez Olgę Wróbel i Daniela Chmielewskiego.
W ramach tegorocznej akcji Warszawa Czyta zapraszamy dzieci w wieku 6-9 lat na warsztaty komiksowe prowadzone przez Olgę Wróbel i Daniela Chmielewskiego.

Na warsztatach sporządzimy komiksowy blok. Najpierw każdy z uczestników opracuje historię jednego mieszkania, potem sprawdzimy, czy te drobne opowieści uda się połączyć (treściowo i przestrzennie) w wielką, wspólną opowieść. Może zbudujemy całe osiedle?

10 maja, niedziela, godz. 11.30–13.30, Królikarnia Cafe, ul. Puławska 113A

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-9 lat.
Obowiązują zapisy, liczba miejsc ograniczona, prosimy o rejestrację w tym miejscu
__________

Daniel Chmielewski urodzony w Berlinie w 1983 roku. Absolwent wydziału grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Autor albumów komiksowych „Zostawiając powidok wibrującej czerni”, „Zapętlenie”, scenarzysta narysowanego przez Marcina Podolca „Podglądu” i rysownik napisanych przez Katarzynę Szaulińską „Czarnych fal”.

Blog autora: pubpodpicadorem.blogspot.com

Komiksy autora publikowane w „małej kulturze współczesnej”

Olga Wróbel – rocznik 1982. Recenzuje książki i rysuje komiksy. Autorka „Ciemnej strony księżyca” i blogów „Odmiany masochizmu” i „Kurzojady” (wraz z Jakubem Zgierskim). Lubi pieczarki. Nie lubi sportu.
Kurzojady FB
odmianymasochizmu.blogspot.com

__________

Warszawa czyta jest możliwa tylko dzięki waszemu wsparciu. Zachęcamy do udziału w
tegorocznej zrzutce.[Ystad za Event FB]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-