reklama

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Spotkanie z Rafałem Skarżyckim i Tomkiem Leśniakiem


W niedzielę 10 maja w warszawskich księgarniach Badet (o godz. 14.00 w Badecie Ursynów i o godz. 17.00 w Badecie Wilanów) odbędą się spotkania z Rafałem Skarżyckim i Tomaszem Leśniakiem - autorami książki "Hej, Jędrek! #01: Przepraszam, czy tu borują?".

10 maja, w niedzielę, o godz. 14 w Badecie Ursynów i o godz. 17 w Badecie Wilanów zapraszamy na premierowe spotkanie z twórcami książki „Hej Jędrek! Przepraszam, czy tu borują”, Rafałem Skarżyckim i Tomaszem Lwem Leśniakiem, wydanej przez Naszą Księgarnię. Ten autorski duet jest znany z serii komiksowych o Jeżu Jerzym oraz cyklu „Tymek i Mistrz”. Zajęcia dla dzieci od 8 lat, wstęp wolny, zapisy.

Badet Wilanów
ul. Lentza 35a, tel. 22 499-37-17, badet@badet.pl
Badet Ursynów
al. KEN 83 lok. U 15, tel. 22 370-25-03, ursynow@badet.pl

Hej, Jędrek! #01: Przepraszam, czy tu borują?

Hej, Jędrek! #01:  Przepraszam, czy tu borują?Scenariusz: Rafał Skarżycki
Rysunki: Tomasz Lew Leśniak
Okładka: Tomasz Lew Leśniak
Wydanie: I
Data wydania: 4 Marzec 2015
Seria: Hej, Jędrek!
Oprawa: miękka
Format: 140x200 mm
Stron: 224
Cena: 24,90 zł
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
ISBN: 9788310125941


Kto powiedział, że dziesięć lat to najlepszy wiek na przygodę?

Jędrek to koleś, z którym nie grozi Wam tylko jedno: nuda! Za to wszystko inne jest bardzo prawdopodobne. Lepiej miejcie się na baczności!

*  *  *

Przepis: wrzuć do miksera zabawną powieść, dodaj do niej komiks, wymieszaj starannie i… bestseller gotowy! Wielbiciele "Dziennika cwaniaczka" będą zachwyceni. Wielbiciele komiksów także. Niezadowoleni mogą być tylko autorzy tradycyjnych książek, jak – nie szukając daleko – ja. Bo nie jestem pewien, czy po pojawieniu się tytułowego Jędrka dzieci będą chciały czytać o kimś innym.

Zafrasowany Grzegorz Kasdepke

Kreatywni ludzie, tacy jak Wy, drodzy czytelnicy, czy ja, wiedzą, że nie powinno się karać chłopca za to, że obciął młodszemu bratu włosy, aby oblepić nimi plastelinową figurkę King Konga. I może nie miałbym tej "włochatej afery" za sobą, gdybym w tym czasie pochłaniał przygody Jędrka, bo tak wciągającej książki dla chłopaków (i nie tylko!) to z nożyczkami... Wróć! Ze świecą szukać.

Michał "Śledziu" Śledziński

[opis wydawcy]
[Ystad za badet.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-