reklama

NEWS

- Spotkania, wystawy, imprezy

Warsztaty i wystawa komiksowa w Olsztynie


Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie (Czytelnia Czasopism, Stary Ratusz WBP; ul. Stare Miasto 33) zaprasza w piątek 20 marca na godzinę 16:00 na warsztaty tworzenia elementów komiksu połączone z wystawą komiksów "(KO)MIKS BAJEK (adaptacja baśni)". Warsztaty poprowadzi Adam Cieślak.
20 marca /piątek / 2015 r., godz. 16.00
warsztaty tworzenia elementów komiksu połączone z wystawą komiksów
Czytelnia Czasopism (parter), Stary Ratusz WBP; ul. Stare Miasto 33

Zapraszamy serdecznie na warsztaty, podczas których będzie można zapoznać się z podstawowymi technikami tworzenia komiksu. Każdy uczestnik opuści spotkanie wzbogacony nie tylko o wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną. Tematem przewodnim warsztatów będzie bajka europejska i jej interpretacja w komiksie. Prosimy o wcześniejsze zapisy telefoniczne lub mailowe. Warsztaty poprowadzi Adam Cieślak.
Uzupełnienie warsztatów stanowi wystawa (KO)MIKS BAJEK (adaptacja baśni), która przez cały marzec prezentowana jest w Wypożyczalni Literatury Pięknej i Obcojęzycznej.

Adam Cieślak, artysta rzeźbiarz, nauczyciel w Państwowym Liceum Plastycznym w Olsztynie. Prowadzi warsztaty rzeźbiarskie i rysunkowe oraz wiele innych działań edukacyjno-artystycznych.

Zapisy na warsztaty: Wypożyczalnia, 89 527 57 97, wypozyczalnia@wbp.olsztyn.pl


[Ystad za wbp.olsztyn.pl]


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-