NEWS

- Rozmaitości

Piosenka z Wilqa na limitowanej płycie The Analogs


20 grudnia swoją premierę będzie miała nowa płyta zespołu "The Analogs" pod tytułem "Na serca mego dnie". Jednym z utworów, które się na niej znajdą będzie piosenka do animowanego filmu Wilq (na podstawie komiksu pod tym samym tytułem). Do sprzedaży zostanie przeznaczonych 450 sztuk płyty. Na przedsprzedażowej aukcji allegro przez 18 godzin zostało sprzedanych już 218 sztuk.
20 grudnia 2013 bedzie miał swoja premierę limitowany CD zatytułowany „NA SERCA MEGO DNIE”. Nakład to tylko 500 + 100 sztuk, z czego jedynie 450 będzie przeznaczone do sprzedaży. Płytę będziecie mogli kupić tylko i wyłącznie za pośrednictwem Allegro i naszego oficjalnego sklepu OLDSCHOOL. Nie będzie dostępna nigdzie indziej!!!
Każdy z egzemplarzy będzie posiadał swój indywidualny numer i im szybciej kupicie płytę, tym niższy numer dostaniecie. Kilka atrakcyjnych „numerków” (jak np. 001, 002, 003, 013, 069, 077, 500…) będzie można kupić na aukcjach za taką cenę, jaką wylicytujecie :)
Na Cd znajdzie się 6 premierowych utworów (dwa w dwóch różnych wersjach, czyli razem 8 premier) Jednym z nich będzie piosenka napisana specjalnie dla jednego z najlepszych zawodników MMA- Jana Błachowicza znanego z występów na KSW, która jest jego oficjalna piosenką. Na CD znajdzie się również utwór znany wcześniej z YT pt. "Berserker's Team"- oficjalna piosenka klubu, oraz piosenka do filmu animowanego "Wilq", który już wkrótce będzie miał swoją premierę. Dodatkowo na krążku znajdziecie kilka bonusów, którymi są nasze wcześniej znane (lub nie) piosenki w wersjach dostępnych dotychczas tylko na winylowych albumach i ep-kach i jeden utwór wydany kilka lat temu jedynie na składance, który nie znajduje się na żadnym naszym wcześniejszym albumie. Razem aż osiemnaście piosenek!!!
UWAGA!!! Wydawnictwo jak przystało na limitowane i specjalne, nie będzie wznawiane ani dorabiane!!!
Tylko 450 sztuk trafi do waszych odtwarzaczy!!!


Płytę zespołu The Analogs można kupić między przez ich oficjalne konto na serwisie allegro.

[Ystad za Event FB]

Tagi

Analogs


Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-