Komiks
Kolektyw #07: Siedem
Scenariusz: Bartosz Sztybor, Robert Sienicki, Jakub Dębski, Jan Mazur, Krystian Berlak, Biram Ba, Łukasz Bogacz, Mariusz Ciechoński, Magdalena Danaj, Maciej Kowalski, Tomasz Grządziela, Paweł Grześków, Weronika Kołodziej, Grzegorz Teszbir, Maciej Łazowski, Konrad Okoński, Tomasz Pastuszka, Małgorzata Szymańska, Paweł Stróż, Klaudyna Bajkowska
Rysunki: Piotr Nowacki, Łukasz Okólski, Robert Sienicki, Maciej Pałka, Igor Wolski, Krystian Berlak, Biram Ba, Roman Gajewski, Mariusz Ciechoński, Magdalena Danaj, Krystian Garstkowiak, Tomasz Grządziela, Paweł Grześków, Weronika Kołodziej, Grzegorz Teszbir, Błażej Kurowski, Maciej Łazowski, Konrad Okoński, Tomasz Pastuszka, Małgorzata Szymańska, Paweł Stróż, Agata Wawryniuk
Kolor: Radosław Czyż
Okładka: Igor Wolski
Wydanie: I
Data wydania: Październik 2010
Seria: Kolektyw
Druk: czarno biały
Oprawa: miękka
Format: B5
Stron: 96
Cena: 15 zł
Wydawnictwo: Dolna Półka
ISSN: 2080-5918
nr albumu: 011
Rysunki: Piotr Nowacki, Łukasz Okólski, Robert Sienicki, Maciej Pałka, Igor Wolski, Krystian Berlak, Biram Ba, Roman Gajewski, Mariusz Ciechoński, Magdalena Danaj, Krystian Garstkowiak, Tomasz Grządziela, Paweł Grześków, Weronika Kołodziej, Grzegorz Teszbir, Błażej Kurowski, Maciej Łazowski, Konrad Okoński, Tomasz Pastuszka, Małgorzata Szymańska, Paweł Stróż, Agata Wawryniuk
Kolor: Radosław Czyż
Okładka: Igor Wolski
Wydanie: I
Data wydania: Październik 2010
Seria: Kolektyw
Druk: czarno biały
Oprawa: miękka
Format: B5
Stron: 96
Cena: 15 zł
Wydawnictwo: Dolna Półka
ISSN: 2080-5918
nr albumu: 011
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Spis treści i autorzy:
W drukowanym spisie treści w magazynie nie został ujęty Radosław Czyż, który kładł kolory w komiksie Janka Mazura i Błażeja Kurowskiego. Redakcja pragnie serdecznie przeprosić autora za to rażące niedopatrzenie i dołoży wszelkich starań, aby podobnie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.
Spis treści
Serie odcinkowe
1. Miska owoców – 03
Jakub Dębski /Igor Wolski
2. Kapitan Mineta – 13
Bartosz Sztybor / Piotr Nowacki
3. Recours – 17
Robert Sienicki / Łukasz Okólski
4. Drużyna A.K. – 23
Robert Sienicki / Jan Mazur / Igor Wolski
5. Najwydestyluchniejszy – 27
Bartosz Sztybor / Maciej Pałka
Shorty
6. Świnia w trawie – 38
Jakub Dębski / Robert Sienicki
7. Całość – 41
Jan Mazur / Błażej Kurowski / Radosław Czyż
8. Jezioro – 46
Paweł Stróż
9. Seven sins for fun – 48
Agata Wawryniuk / Klaudyna Bajkowska
10. Odpoczął – 51
Mariusz Ciechoński
11. 7 minut w piekle – 52
Małgorzata Szymańska
12. Siedem grzechów głównych – 61
Maciej Łazowski
13. 07:00 rano – 62
Tomasz Grządziela
14. W gąszczu liczb – 66
Paweł Grześków
15. 0.7 życzeń – 67
Łukasz Bogacz / Romek
16. Człowiek Szynszyla – 71
Biram Ba
17. Spełnienie – 78
Magdalena Danaj
18. Twoja stara jest boska – 82
Grzegorz Teszbir / Weronika Kołodziej
19. Clayton Howard – 84
Robert Sienicki / Łukasz Okólski
20. Jeszcze jeden – 86
Konrad Okoński
21. 7 – 89
Krystian Berlak
22. Siedem stóp – 92
Krystian Garstkowiak / Maciek Kowalski
23. Wechikuł czasu – 96
Tomasz Pastuszka
W drukowanym spisie treści w magazynie nie został ujęty Radosław Czyż, który kładł kolory w komiksie Janka Mazura i Błażeja Kurowskiego. Redakcja pragnie serdecznie przeprosić autora za to rażące niedopatrzenie i dołoży wszelkich starań, aby podobnie sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.
Spis treści
Serie odcinkowe
1. Miska owoców – 03
Jakub Dębski /Igor Wolski
2. Kapitan Mineta – 13
Bartosz Sztybor / Piotr Nowacki
3. Recours – 17
Robert Sienicki / Łukasz Okólski
4. Drużyna A.K. – 23
Robert Sienicki / Jan Mazur / Igor Wolski
5. Najwydestyluchniejszy – 27
Bartosz Sztybor / Maciej Pałka
Shorty
6. Świnia w trawie – 38
Jakub Dębski / Robert Sienicki
7. Całość – 41
Jan Mazur / Błażej Kurowski / Radosław Czyż
8. Jezioro – 46
Paweł Stróż
9. Seven sins for fun – 48
Agata Wawryniuk / Klaudyna Bajkowska
10. Odpoczął – 51
Mariusz Ciechoński
11. 7 minut w piekle – 52
Małgorzata Szymańska
12. Siedem grzechów głównych – 61
Maciej Łazowski
13. 07:00 rano – 62
Tomasz Grządziela
14. W gąszczu liczb – 66
Paweł Grześków
15. 0.7 życzeń – 67
Łukasz Bogacz / Romek
16. Człowiek Szynszyla – 71
Biram Ba
17. Spełnienie – 78
Magdalena Danaj
18. Twoja stara jest boska – 82
Grzegorz Teszbir / Weronika Kołodziej
19. Clayton Howard – 84
Robert Sienicki / Łukasz Okólski
20. Jeszcze jeden – 86
Konrad Okoński
21. 7 – 89
Krystian Berlak
22. Siedem stóp – 92
Krystian Garstkowiak / Maciek Kowalski
23. Wechikuł czasu – 96
Tomasz Pastuszka
Galerie
Komentarze
-Jeszcze nie ma komentarzy-