Komiks

Komiksowe Becikowe
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
W życiu każdej zakochanej pary nadchodzi dzień, gdy czuje ona jednocześnie strach i radość, a buzujące emocje nie pozwalają jej się skupić i normalnie myśleć. To dzień, w którym po raz pierwszy próbuje wypieków firmy Pyszny Ciastuś (drożdżówka: 1,80 zł; pączek bez nadzienia: 1 zł; dżem: 0,50 zł; masło: 0,50 zł; ketchup: 0,20 zł), co sprawia, że jej życie diametralnie się zmienia. Jest też drugi taki dzień. Dzień, w którym dwójka młodych ludzi staje się rodzicami. Do grona matek i ojców, mamuś i tatusiów czy po prostu starych dołączą wkrótce państwo Joanna i Karol Kalinowscy oraz Ewelina i Piotr Nowaccy. Z tej okazji pragniemy złożyć im najserdeczniejsze życzenia i w jakiś sposób wesprzeć ich tym skromnym albumikiem. „Komiksowe Becikowe” to akcja, z której cały dochód zostanie przekazany wyżej wymienionym młodym rodzicom, a dokładniej wyżej wymienionym młodym mamom (bo młodzi ojcowie nie mogą trzymać pieniędzy). Niech dołożą do dziecięcego wózka, łóżeczka albo półrocznego zapasu wypieków firmy Pyszny Ciastuś. My zaś pokażmy w końcu wszystkim, że plotka jest faktem i komiksy rzeczywiście są dla dzieci.

Galerie

Komiksowe Becikowe Komiksowe Becikowe Komiksowe Becikowe Komiksowe Becikowe Komiksowe Becikowe Komiksowe Becikowe Komiksowe Becikowe Komiksowe Becikowe Komiksowe Becikowe Komiksowe Becikowe Komiksowe Becikowe Komiksowe Becikowe Komiksowe Becikowe

Komentarze

Sortuj: od najstarszego | od najnowszego

vision2001 -

Szczytny cel i polscy autorzy (Daniel Chmielewski w szczególności) - te rzeczy zachęciły mnie do zakupu powyższego zbioru komiksów. Ale czy jest to pozycja, którą trzeba mieć na półce z komiksami???Wobec umieszczonych tam historii moje odczucia są mieszane... Większość z zamieszczonych tam rzeczy wcale mnie nie wciągnęła, a może nawet rozczarowała (może wynika to niejednokrotnie ze schematu jednoplanszówe - choć są też i takie, które rewelacyjnie opowiadają historię, np. rzeczy stworzone przez Jakuba Tschierse czy też państwa Lachowicz). Daniel Chmielewski jak zawsze prowadzi wywody na temat dnia codziennego, ludzkich problemów i okrasza to wszystko spojrzeniem z różnych perspektyw. I za to uwielbiam jego komiksy. Czekam na kolejne rzeczy Chhmielewskiego!

Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie historia stworzone przez Śledzia. Fajna rzecz, świetna historia narysowana po mistrzowsku.Ale i tak nic nie pobije historii duetu Treder/Sienicki. :wink:Podsumowując - gdybym te 15 ziko nie było przeznaczone "na becikowe" pewnie bym powiedział, że żałuję wydania tej kasy. Ale jednak znalazłem tam coś dla siebie... A teraz czekam tylko na Karton #2. #3? #4? ... :)

ljc -

ja najwyraźniej nie dojrzałem jeszcze do ojcostwa...