baner

Komiks

Skrzydła Serafina #10: Nowe wcielenie

Skrzydła Serafina #10: Nowe wcielenie

Scenariusz: Toshiya Takeda
Rysunki: Hiroyuki Utatane
Wydanie: I
Data wydania: Październik 2009
Seria: Skrzydła Serafina
Tytuł oryginału: Seraphic Feather 10
Wydawca oryginału: Kodansha
Tłumaczenie: Alex Hagemann
Druk: czarno-biały, offset
Oprawa: kartonowa
Format: 11x18 cm
Stron: 280
Cena: 22,90 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 978-83-237-3690-5
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Długo oczekiwana kontynuacja mangi science fiction, której akcja rozgrywa się w niezbyt odległej przyszłości. Ludzkość powoli kolonizuje Księżyc. Naukowcy tuż pod powierzchnią znajdują obcy statek kosmiczny zbudowany za pomocą zaawansowanej technologii. Pojazd ten połączony jest w tajemniczy sposób z Emblematiksami (Emblem Seeds) – urządzeniami, które znaleziono na Ziemi. Emblematiksy kryją w sobie wielką moc, którą chcą wykorzystać zarówno agenci Narodów Zjednoczonych, jak i zwykli bandyci.

W rozgrywkę zostaje wmieszany młody chłopak – Sunao Oumi, który kiedyś przyleciał na Księżyc, by odwiedzić grób zmarłej przyjaciółki, a teraz, pracując, zarabia na powrót na Ziemię...

W najnowszym tomie pewna mała dziewczynka, która przyszła na świat z probówki, została zaprogramowana na „siewcę śmierci”. Zabija wszystkich ludzi, którzy znajdują się na czarnej liście, a także pragnie przechwycić E-Seed, w celu zdobycia nieograniczonej mocy i zniszczenia Ziemi. Sunao próbuje nie dopuścić do katastrofy.

[Egmont]

Galerie

Skrzydła Serafina #10: Nowe wcielenie Skrzydła Serafina #10: Nowe wcielenie

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-