reklama

Komiks

Sygnał do szumu

Sygnał do szumu

Scenariusz: Neil Gaiman
Rysunki: Dave McKean
Wydanie: I
Data wydania: Marzec 2009
Seria: Mistrzowie Komiksu
Tytuł oryginału: Signal to Noise
Tłumaczenie: Michał Cetnarowski
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 215x290 mm
Stron: 96
Cena: 49 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 978-83-237-2522-0
Pozycja z kolekcji "Mistrzowie Komiksu"
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!

Kolejny na polskim rynku bestsellerowy komiks Neila Gaimana i Dave'a McKeana, artystów, którzy od wielu lat współpracują ze sobą, tworząc opowieści graficzne, książki i filmy.

Sygnał do szumu zrobił na czytelnikach angielskich i amerykańskich tak wielkie wrażenie, że wznawiano go w kilku różnych wersjach komiksowych, doczekał się adaptacji radiowej i teatralnej, a niedługo może zostać sfilmowany.

Gdzieś w Londynie umiera na raka reżyser filmowy. Nie zamierza się leczyć. Chce wykorzystać ostatnie dni, by napisać scenariusz filmowy - największe dzieło swego życia.

Akcja filmu ma się dziać w małej europejskiej wiosce w ostatniej godzinie 999 roku. Bohaterowie czują, że to ich ostatnia godzina, i że z nadejściem północy nastąpi koniec świata. Czy reżyserowi uda się napisać tę historię, czy ukończy scenariusz filmu, którego nikt nigdy nie zrealizuje? Oto przejmująca opowieść o ostatnich dniach życia zarówno artysty, jak i wymyślonych przez niego bohaterów.

Album odzwierciedla wspólne Gaimanowi i McKeanowi przekonanie, że we współczesnym świecie ważne sprawy są nieustannie zagłuszane przez wszechobecny szum informacyjny.

[Egmont]

Galerie

Sygnał do szumu Sygnał do szumu Sygnał do szumu

Tagi

Mistrzowie Komiksu

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-