baner

Komiks

Likwidator. Autozdrada

Likwidator. Autozdrada

Scenariusz: Ryszard Dąbrowski
Rysunki: Ryszard Dąbrowski
Wydanie: I
Data wydania: Marzec 2006
Seria: Likwidator
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: A4
Stron: 60
Cena: 21,90 zł
Wydawnictwo: Zin Zin Press
WASZA OCENA
1.00
Średnia z 1 głosów
TWOJA OCENA
1 /10
Zagłosuj!
"Tym razem Likwidator jest zmuszony do obrony Puszczy Białowieskiej, przez środek której politycy chcą wybudować gigantyczną autostradę. W projekt zaangażowane są najwyższe władze i przedsiębiorcy z Polski i Białorusi oraz kapitał amerykański. Media bezkrytycznie przyglądają się błyskawicznej inwestycji, która zgodnie z planami ma przynieść rozwój gospodarczy tego terenu Polski i stworzyć tam wiele nowych miejsc pracy. Władza ucisza protesty ekologów i komunikuje o znikomej szkodliwości ekologicznej inwestycji.
Tymczasem zagrożeni mieszkańcy puszczy wzywają na pomoc Likwidatora. Czy podoła on w nierównej walce sprzymierzonym siłom wielkiej polityki i biznesu wspieranych przez wojsko i policję? Czy znajdzie się w Polsce choć jeden dziennikarz, który skrupulatnie zbada autostradową inwestycję i przejrzy tajemne plany jej projektantów? Czy uratowany zostanie unikalny w Europie kompleks leśny?
Po raz pierwszy Likwidator ukaże się w pełnym kolorze. Nie zabraknie momentów mrożących krew w żyłach, zaskakujących zwrotów akcji, scen przemocy i seksu, znakomitych karykatur ludzi ze świecznika władzy w kraju (np. premiera Marcinka i ojca dyrektora radia "Mapysk") i za granicą, sporych dawek humoru zarówno w warstwie tekstowej, jak i graficznej.
Na pewno wielu czytelników zaskoczy dwuplanszowa zapowiedź mającego pojawić się już wkrótce kolejnego tomu przygód Likwidatora, tym razem ze znaczącym udziałem braci-bliźniaków. [Witold Tkaczyk - Zin Zin Press]

Galerie

Likwidator. Autozdrada Likwidator. Autozdrada Likwidator. Autozdrada Likwidator. Autozdrada Likwidator. Autozdrada Likwidator. Autozdrada

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-