baner

Komiks

Coś zabija dzieciaki #07

Coś zabija dzieciaki #07

Scenariusz: James Tynion IV
Rysunki: Werther Dell’Edera
Kolor: Miquel Muerto
Wydanie: I
Data wydania: 24 Lipiec 2024
Seria: Coś zabija dzieciaki
Tłumaczenie: Paweł Bulski
Druk: kolorowy
Oprawa: miękka
Format: 170x260 mm
Stron: 144
Cena: 69,90 zł
Wydawnictwo: Non Stop Comics
ISBN: 978-83-8230-691-0
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Atak Dwupostaciowca omal nie pozbawił Eriki Slaughter życia; jakby tego było mało, by ocalić Gabi i mieszkańców Udręki, ciągle musi mieć się na baczności przed morderczą Cutter. Rozdzielona z Dolly i kierująca się zrodzoną z rozpaczy wściekłością Cutter nie spocznie, póki nie wywrze srogiej pomsty... To jednak nie koniec koszmaru, bo przerażające monstrum, które przybrało postać Eriki – Dwupostaciowiec – ciągle pozostaje na wolności i nie ustaje w złowrogim pościgu.

Do rąk czytelników trafia wreszcie ostatni rozdział rozgrywającej się w Udręce sagi, w którym następuje ostateczne starcie Eriki i Cutter. Rozstrzygnięcie zapewnia wielokrotnie nagradzany Nagrodą Eisnera zespół złożony ze scenarzysty Jamesa Tyniona IV (Departament Prawdy, Miły dom nad jeziorem, w0rldtr33), rysownika Werthera Dell’Edery (Razorblades) oraz kolorysty Miquela Muerto (Dead Boy Detectives).

Album zawiera zeszyty "Coś zabija dzieciaki" #31–35.

Seria trzykrotnie wyróżniona nagrodą Eisnera w kategoriach: najlepsza seria i najlepszy scenarzysta. Nominowana również do Nagrody Harvey'a.

Galerie

Coś zabija dzieciaki #07 Coś zabija dzieciaki #07 Coś zabija dzieciaki #07

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-