baner

Komiks

Marvels

Marvels

Scenariusz: Kurt Busiek
Rysunki: Alex Ross
Wydanie: I jubileuszowe
Data wydania: 31 Maj 2024
Tłumaczenie: Maciej Nowak-Kreyer, Tomasz Sidorkiewicz, Jakub Jankowski
Druk: kolorowy
Oprawa: twarda
Format: 180 x 275 mm
Stron: 504
Cena: 249,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 978-83-67571-33-3
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
W 1994 roku Marvels wprawił czytelników w zachwyt świeżym spojrzeniem na bohaterów Uniwersum Marvela. Nadawcami listu miłosnego zaadresowanego do Domu Pomysłów byli Kurt Busiek, utalentowany scenarzysta z encyklopedyczną wiedzą na temat komiksów superbohaterskich, i Alex Ross, młody artysta, któremu zapisano karierę supergwiazdy w branży. Czytając dziś przejmujący scenariusz Busieka i podziwiając wyrafinowane malarskie plansze Rossa, nadal mamy wrażenie, że zagłębiamy się w opowieść pełną cudów. Zupełnie jak w dniu, w którym mieliśmy z nią do czynienia po raz pierwszy.

W obiektywie fotoreportera Phila Sheldona możemy podziwiać erę Cudownych – od chwili, kiedy oczom całego świata objawił się Ludzka Pochodnia, przez potyczkę Fantastycznej Czwórki z Galactusem, aż po śmierć pierwszej miłości Spider-Mana, Gwen Stacy. Z kolei w długo wyczekiwanym nowym epizodzie Marvels Busiek i Ross zaznajamiają Phila Sheldona z całkiem nowymi i zupełnie odmienionymi X-Men!
Przełomowa seria wraz z nowym epilogiem po raz pierwszy zostały zebrane razem i uzupełnione obszernymi adnotacjami pochodzącymi od autorów! Wśród dodatków znajdziecie między innymi galerię wariantów okładek z okazji dwudziestej piątej rocznicy wydania Marvels, którą stworzyli Ross i inni czołowi komiksowi rysownicy! Oraz dużo, dużo więcej cudów!

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach serii: MARVELS ANNOTATED (2019) #1–4 oraz MARVELS EPILOGUE (2019) #1.

Galerie

Marvels Marvels Marvels Marvels Marvels Marvels Marvels Marvels Marvels Marvels Marvels Marvels Marvels Marvels Marvels Marvels

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-