baner

Komiks

Bloodborne #03: Dama z latarnią

Bloodborne #03: Dama z latarnią

Scenariusz: Cullen Bunn
Rysunki: Piotr Kowalski
Kolor: Brad Simpson
Wydanie: I
Data wydania: Styczeń 2024
Seria: Bloodborne
Tłumaczenie: Mateusz Lis
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 17x26 cm
Stron: 132
Cena: 79,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328170124
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Trzeci tom przerażającej opowieści ze świata wielokrotnie nagradzanej gry. Niegdyś dużym i ludnym miastem Yharnam owładnęła straszliwa epidemia: ludzie przemieniają się w krwiożercze potwory, a inni szaleją ze strachu i nienawiści, przez co dopuszczają się koszmarnych czynów. Na ulice wychodzą łowcy potworów, czy jednak będą w stanie zatrzymać rozprzestrzenianie się zarazy? A czy kapłan ze świątyni Kościoła Uzdrowienia zdoła uchronić wiernych przed zagrożeniem? Co gorsza, pojawia się rozsiewająca pomór demonica zwana Damą z Latarnią...

Scenariusz komiksu został napisany przez sławnego amerykańskiego scenarzystę Cullena Bunna, znanego z serii „Hrabstwo Harrow” czy z opowieści o Spider-Manie i X-Men, a ilustracje są dziełem cieszącego się sympatią czytelników niezwykle zdolnego polskiego rysownika Piotra Kowalskiego („Gail”, „Wydział Lincoln”, „The Dark Tower”, „SEX”).

Album zbiera materiały pierwotnie opublikowane w zeszytach miniserii ""Bloodborne: Lady of the Lanterns"" #1–4 oraz w zeszycie specjalnym wydanym z okazji Free Comic Book Day 2022.

Galerie

Bloodborne #03: Dama z latarnią Bloodborne #03: Dama z latarnią Bloodborne #03: Dama z latarnią

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-