baner

Komiks

Encyklopedia kreskówek wyssanych z miętówek
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Hokus-pokus, fru i bęc,
taki oto album jest:
na cześć, w hołdzie i ku chwale
Mistrza kadru, pędzla, słowa,
antologia już gotowa!


Przed Wami zbiór niepowtarzalnych ilustracji, komiksów historii i wspomnień powstałych z fascynacji twórczością Tadeusza Baranowskiego. Autorzy albumu zanurzyli się w uniwersum stworzonym przez Mistrza i na moment poddali ulubione postacie działaniu swojego pióra, rysika, ołówka i wyobraźni.

W ten sposób powstały zupełnie nowe przygody kultowych bohaterów i wariacje na temat świata dobrze znanego z takich komiksów jak „Na co dybie w wielorybie czubek nosa Eskimosa”, „Skąd się bierze woda sodowa?”, „Antresolka profesorka Nerwosolka”, „Bezdomne wampiry o zmroku” i wielu innych. A to wszystko dzięki talentom ponad sześćdziesięciu twórców: scenarzystów, kolorystów, rysowników.

Album „Encyklopedia kreskówek wyssanych z miętówek” to ponad 100 stron materiałów w powiększonym formacie, takim jak choćby ostatnie edycje dzieł Tadeusza Baranowskiego. Nakład to 1000 egzemplarzy i nie będzie on wznawiany.

Pomysłodawcy projektu: Radosław Owczarek, Aleksander Pala aka „Wielki”, Wojciech „Dalthon” Żółkiewicz.

Galerie

Encyklopedia kreskówek wyssanych z miętówek Encyklopedia kreskówek wyssanych z miętówek Encyklopedia kreskówek wyssanych z miętówek Encyklopedia kreskówek wyssanych z miętówek Encyklopedia kreskówek wyssanych z miętówek Encyklopedia kreskówek wyssanych z miętówek Encyklopedia kreskówek wyssanych z miętówek Encyklopedia kreskówek wyssanych z miętówek

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-