Komiks

Strażnicy Galaktyki #02: Nie cofniemy się o krok

Strażnicy Galaktyki #02: Nie cofniemy się o krok

Scenariusz: Al Ewing
Rysunki: Marcio Takara, Juann Cabal
Wydanie: I
Data wydania: 6 Grudzień 2023
Seria: Guardians of the Galaxy. Strażnicy Galaktyki, Marvel Fresh
Tłumaczenie: Marcin Roszkowski
Druk: kolorowy
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 16,7x25,5 cm
Stron: 160
Cena: 59,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328161214
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Drugi tom nowej serii o Strażnikach Galaktyki z linii wydawniczej Marvel Fresh!
Po tym, jak upadło empireum Cotati, nastał czas, by na nowo narysować polityczną mapę kosmosu. Marvel Boy, ambasador frakcji utopijnych Kree, przyrzekł zachowywać się podczas negocjacji jak należy… ale wszystko wskazuje na to, że to właśnie on odpowiada za morderstwa dyplomatów! Na domiar złego Knull, mroczny bóg symbiontów, atakuje Spartax… a pozornie martwy Peter Quill przemierza magiczny świat po drugiej stronie rzeczywistości. Tylko czy wciąż jest starym, dobrym Peterem? Czy też stał się już legendarnym Star-Lordem?

Autorem tej opowieści jest brytyjski pisarz i scenarzysta komiksowy Al Ewing („Nieśmiertelny Hulk”, „Loki: Agent of Asgard”), a rysunki stworzyli Juann Cabal („All-New Wolverine”) oraz Marcio Takara („Batman: Detective Comics”).

Album zawiera zeszyty #6–12 serii „Guardians of the Galaxy” rozpoczętej w 2020 roku.

Seria ta przedstawia wydarzenia późniejsze niż te ze „Strażników Galaktyki” scenarzysty Donny’ego Catesa, którzy również ukazali się w linii wydawniczej Marvel Fresh.

Galerie

Strażnicy Galaktyki #02: Nie cofniemy się o krok Strażnicy Galaktyki #02: Nie cofniemy się o krok Strażnicy Galaktyki #02: Nie cofniemy się o krok

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-