baner

Komiks

Król rozpustników #01

Król rozpustników #01

Scenariusz: Vincent Brugeas
Rysunki: Ronan Toulhoat
Wydanie: I
Data wydania: Wrzesień 2023
Seria: Król rozpustników
Tłumaczenie: Jakub Syty
Druk: kolorowy
Oprawa: twarda
Format: 203×290 mm
Stron: 464
Cena: 185,00 zł
Wydawnictwo: Lost in Time
ISBN: 978-83-67270-51-9
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Choć nisko urodzony, ten, którego zwą Smutnym Panem, jest jedną z osób budzących w królestwie największy postrach i zarazem najbardziej tam szanowanych.

Oficjalnie to oddany sługa swojego władcy, króla Filipa Augusta, odpowiedzialny za jego straż przyboczną. Lecz w cieniu, przy wsparciu swoich groźnych szpiegów oraz siepaczy, ribaldów, obserwuje, manipuluje, a czasami usuwa tych, którzy wchodzą mu w drogę, zarówno w dzielnicach biedoty, jak i na dworze.

Jednak w środku zimy 1194 roku zostaje mu powierzona misja odnalezienia morderców akwitańskiego handlarza winem, która może doprowadzić do jego zguby.

Dlaczego warto sięgnąć po komiks “Król rozpustników”?

Klasyczne, olśniewające średniowiecze – epoka krucjat, kolczug, okrągłych donżonów Château Gaillard, Robin Hooda, Ivanhoe, Ryszarda Lwie Serce…

Kolejna po Łupieżcach Imperiów cegiełka od wydawnictwa Lost In Time. 464 strony zamknięte w twardej oprawie, na kredowym papierze w formacie A4. To 464 strony obrazu Paryża końca XII wieku. Zakątku świata rządzonego twardą ręką ówczesnego Smutnego Pana, człowieka od brudnej roboty na usługach króla Francji Filipa Augusta. Człowieka budzącego postrach i szacunek wśród złodziei, rzezimieszków i prostytutek, nie bojącego się ubrudzić rąk krwią swoich przeciwników.

Oto trzymający w napięciu średniowieczny thriller od Vincenat Brugeasa i Ronana Toulhoata, autorów Republiki Czaszki..

Galerie

Król rozpustników #01 Król rozpustników #01 Król rozpustników #01 Król rozpustników #01 Król rozpustników #01 Król rozpustników #01

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-