Komiks

Reckless. Zniszczyć wszystkie potwory

Reckless. Zniszczyć wszystkie potwory

Scenariusz: Ed Brubaker
Rysunki: Sean Phillips
Kolor: Jacob Phillips
Wydanie: I
Data wydania: 15 Wrzesień 2023
Seria: Reckless
Tłumaczenie: Maria Lengren
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 180 x 275 mm
Stron: 144
Cena: 79,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 978-83-67571-22-7
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Poznaj Ethana Recklessa. Twoje kłopoty to jego specjalność. Za odpowiednią sumę.
W latach sześćdziesiątych Ethan był rewolucjonistą, czego dowodem jest kilka blizn, których się wtedy dorobił. Dziś jest po trochu windykatorem, po trochu prywatnym detektywem, ale przede wszystkim wrakiem człowieka.

Jest rok 1988. Ethan zostaje zatrudniony do nietypowego zadania – musi znaleźć kwity na magnata nieruchomości z Los Angeles. Niestety, zagłębianie się w przeszłość i odkrywanie cudzych sekretów może przybrać śmiertelny obrót... i tym razem wcale nie jest inaczej! Aby wyjść z kłopotów obronną ręką, Ethan musi zaryzykować dorobek życia, łącznie z przyjaźnią, która okazuje się dla niego ważniejsza, niż myślał.

Ed Brubaker i Sean Phillips – wielokrotnie nagradzani mistrzowie gatunku noir i twórcy takich bestsellerów jak CRIMINAL, FATALE, ZABIJ ALBO ZGIŃ i PULP – powracają z kolejną powieścią graficzną z serii RECKLESS, w której redefiniują bohatera klasycznych, pulpowych powieści kryminalnych, osadzając akcję komiksu w Los Angeles w latach osiemdziesiątych, gdzie seks, ćpanie i mordowanie są na porządku dziennym.

„Niekończące się odniesienia kulturowe, zagłębianie się w lata osiemdziesiąte na wschodnim wybrzeżu Ameryki i nakreślanie nowej formuły prawości i bohaterstwa sprawiają, że czytelnicy z niecierpliwością czekają na kolejną przygodę markotnego Ethana”.
– Publishers Weekly

„Ed Brubaker i Sean Phillips odwalają najlepszą robotę w swoim życiu! Ich RECKLESS to powiew świeżego powietrza, historie na równi z najlepszymi kryminałami złotego wieku Travisa McGee i bezkompromisowymi książkami autorstwa Richarda Starka”.
– Joe Hill (LOCKE & KEY)

„O rany, ten album zwolnił w mojej głowie wszystkie zapadki spod znaku powieści kryminalnej... Błogość”.
– Patton Oswalt

Galerie

Reckless. Zniszczyć wszystkie potwory Reckless. Zniszczyć wszystkie potwory Reckless. Zniszczyć wszystkie potwory Reckless. Zniszczyć wszystkie potwory Reckless. Zniszczyć wszystkie potwory Reckless. Zniszczyć wszystkie potwory Reckless. Zniszczyć wszystkie potwory

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-