reklama

Komiks

Fantastyczna Czwórka. Pełne koło

Fantastyczna Czwórka. Pełne koło

Scenariusz: Alex Ross
Rysunki: Alex Ross
Wydanie: I
Data wydania: 25 Październik 2023
Seria: Fantastyczna Czwórka, Marvel Limited
Tłumaczenie: Jacek Żuławnik
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 22,5x30,0 cm
Stron: 64
Cena: 99,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328161245
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Senny, deszczowy wieczór na Manhattanie. Ciszę i spokój zaburza nagłe wtargnięcie intruza do Budynku Baxtera. Nieoczekiwanie Fantastyczna Czwórka – Mister Fantastic, Niewidzialna Kobieta, Ludzka Pochodnia i Stwór – staje w obliczu inwazji z innego wymiaru. Istoty stworzone z czystej negatywnej energii przeniknęły na Ziemię w ciele ludzkiego nosiciela. Jaki mają cel? Kto stoi za atakiem? Nie ma wyboru: kładąc na szali nie tylko swoje życie, lecz także los całego kosmosu, Fantastyczna Czwórka udaje się do Strefy Negatywnej – obcego wszechświata zbudowanego z antymaterii!

Przedstawiamy czwarty album z ekskluzywnej, stworzonej z myślą o koneserach komiksowej klasyki kolekcji Marvel Limited. „Pełne koło” to pierwszy dłuższy utwór, w którym Alex Ross, współtwórca takich kultowych dzieł jak „Marvels” i „Kingdom Come”, występuje w podwójnej roli scenarzysty i rysownika. Dzięki swojej mistrzowskiej kresce i mocnym, żywym barwom zabiera pierwszą rodzinę Marvela do najbardziej tajemniczych zakątków kosmosu, którymi rządzi czysty obłęd!

Eleganckie polskie wydanie w specjalnym powiększonym formacie zawiera historię opublikowaną pierwotnie jako „Fantastic Four: Full Circle”.

Galerie

Fantastyczna Czwórka. Pełne koło Fantastyczna Czwórka. Pełne koło Fantastyczna Czwórka. Pełne koło

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-