baner

Komiks

Amazing Spider-Man. Epic Collection. Plaga pająkobójców

Amazing Spider-Man. Epic Collection. Plaga pająkobójców

Scenariusz: David Michelinie, Steven Grant, Eric Fein, Jack Harris
Rysunki: Aaron Lopresti, Mark Bagley, Jeff Johnson, Tom Lyle
Wydanie: I
Data wydania: 26 Lipiec 2023
Seria: Amazing Spider-Man
Tłumaczenie: Marek Starosta
Druk: kolor
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 170 x 260 mm
Stron: 420
Cena: 179,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328164321
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Cieszące się uznaniem czytelników i krytyków klasyczne albumy Marvel Comics autorstwa mistrzów komiksu takich jak: Steve Ditko, David Michelinie, Charles Vess, Erik Larsen czy Mark Bagley. Za każdym razem, gdy Spider-Man pojawia się publicznie, napadają go mechaniczni zabójcy. Kto odpowiada za te ataki? Czy Pajączek zdoła odkryć prawdę, kiedy na jego drodze staną Electro i Skorpion? I jaki układ zawarła Felicia Hardy, do niedawna Czarna Kotka, z Tinkererem? Tymczasem rodziców Petera Parkera, którzy powrócili po latach, obserwuje tajemniczy mężczyzna. Ale to nie wszystko… Venom jest sądzony za swoje zbrodnie. Czy przejrzy na oczy i zmieni się po walce ze Spider-Manem? Dodatkowo w tomie: Styx i Stone, a także starcie Pajączka i Doktora Strange’a z demonami w Wymiarze Śmierci!

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w „The Amazing Spider-Man"" #368–377, „The Amazing Spider-Man Annual"" #27, „Spider-Man Special Edition: The Trial of Venom"" oraz w powieści graficznej „Spider-Man/Dr. Strange: The Way to Dusty Death"", a następnie zebrane w „The Amazing Spider-Man Epic Collection: Invasion of the Spider-Slayers"".

Recenzja

Amazing Spider-Man. Epic Collection. Plaga pająkobójców, Mark Barley [recenzja], Tomasz Kleszcz

Galerie

Amazing Spider-Man. Epic Collection. Plaga pająkobójców Amazing Spider-Man. Epic Collection. Plaga pająkobójców Amazing Spider-Man. Epic Collection. Plaga pająkobójców

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-