baner

Komiks

Miły dom nad jeziorem #01

Miły dom nad jeziorem #01

Scenariusz: James Tynion IV
Rysunki: Álvaro Martínez Bueno
Wydanie: I
Data wydania: Kwiecień 2023
Seria: Miły dom nad jeziorem, DC Horror
Tłumaczenie: Paulina Braiter
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 17,0x26,0 cm
Stron: 200
Cena: 89,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328157996
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Pierwszy tom nowej linii wydawniczej DC Horror.
Grupa znajomych przyjmuje zaproszenie do luksusowego domu w lesie nad ogromnym jeziorem. Gospodarzem tego pięknego miejsca jest ekscentryczny Walter. Goście cieszą się ze spotkania po latach, bo wszyscy dotarli do takiego momentu w życiu, w którym poczuli, że zaczynają oddalać się od dawnych przyjaciół. Tygodniowe wakacje zapowiadają się więc naprawdę ekscytująco! W „Miłym domu nad jeziorem” największe lęki dwudziestego pierwszego wieku dostają nową, przerażającą twarz – i możliwe, że to twarz osoby, której kiedyś ufaliście najbardziej.

W pierwszym tomie tej bestsellerowej serii zdobywca Nagrody Eisnera, mistrz grozy James Tynion IV („Batman”, „Coś zabija dzieciaki”, „Departament Prawdy”) i jego wieloletni współpracownik, rysownik Álvaro Martínez Bueno („Detective Comics”, „Justice League Dark”), doprowadzają grupkę młodych ludzi do granic wytrzymałości.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach jako „The Nice House On The Lake” #1-6. Komiks dla dorosłych.

Galerie

Miły dom nad jeziorem #01 Miły dom nad jeziorem #01 Miły dom nad jeziorem #01

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-