reklama

Komiks

Injustice. Bogowie pośród nas #04: Rok czwarty

Injustice. Bogowie pośród nas #04: Rok czwarty

Scenariusz: Brian Buccellato, Tom Taylor
Rysunki: Bruno Redondo, Mike S. Miller
Wydanie: I
Data wydania: 22 Luty 2023
Seria: Injustice. Bogowie pośród nas
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 17,0 x 26,0 cm
Stron: 304
Cena: 129,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328156999
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Od czterech lat Ziemia znajduje się pod rządami Supermana. Jego wrogowie zostali rozproszeni albo zabici, ale ruch oporu wciąż walczy! 
Po ostatniej porażce Batman w desperackim geście zwrócił się do Aresa, boga wojny, by zwerbować panteon greckich bogów do starcia z Supermanem. Człowiek ze Stali może i jest wystarczająco silny, aby zmierzyć się z bogiem... ale co się stanie, gdy jego najbliższa sojuszniczka i córka Zeusa, Wonder Woman, zwróci się przeciwko niemu? 

Tom „Injustice: Bogowie pośród nas: Rok czwarty”, inspirowany fenomenalną grą wideo, opowiada o ludziach dysponujących niemal boskimi mocami, którzy starają się zaprowadzić ład w świecie ogarniętym chaosem. 

Scenariusz Briana Buccellato („Flash”) zilustrowany został przez Brunona Redondo („Earth 2”, „Suicide Squad: Zła Krew”), Mike’a S. Millera („Batman: Arkham Unhinged”) i wielu innych znakomitych rysowników. Dodatkowo zamieszczono historię pierwszego scenarzysty serii Toma Taylora („DCeased”). 

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach „Injustice: Gods Among Us: Year Four” #1-12 oraz „Injustice: Gods Among Us: Year Four Annual” #1.

Recenzja

Injustice. Bogowie pośród nas #04: Rok czwarty [recenzja], Jan Sławiński

Galerie

Injustice. Bogowie pośród nas #04: Rok czwarty Injustice. Bogowie pośród nas #04: Rok czwarty Injustice. Bogowie pośród nas #04: Rok czwarty

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-