baner

Komiks

Button Man. Cyngiel

Button Man. Cyngiel

Scenariusz: John Wagner
Rysunki: Arthur Ranson
Wydanie: I
Data wydania: Grudzień 2022
Seria: Button Man
Druk: kolor
Oprawa: twarda (A)
Format: 210x297 mm
Stron: 314
Wydawnictwo: Studio Lain
ISBN: 9788396657701
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Ta licząca ponad 300 stron cegła to najbardziej kultowy i ikoniczny brytyjski komiks. Opus magnum współpracy dwóch niezwykłych twórców. Ten mroczny thriller stworzyli John Wagner i Arthur Ranson. Obydwaj znani są polskiemu czytelnikowi. Pierwszy choćby z przygód Sędziego Dredda, LOBO czy historii z uniwersów Obcego oraz Gwiezdnych Wojen. Drugi natomiast z fantastycznych rysunków do historii z Sędzią Anderson. Jednak to właśnie w tym komiksie ich talent dosłownie eksplodował. Niczym kule w głowach ofiar głównego bohatera.

W tym komiksie nie ma dobrych facetów

Harry Exton to profesjonalny zabójca. Kiedyś żołnierz, dziś cyngiel do wynajęcia. W poszukiwaniu pracy wraca do rodzimej Anglii. Wiedzie normalne życie dopóki nie dowiaduje się o współczesnych zawodach „gladiatorów”. To okrutna gra w której walczy się z przeciwnikiem na śmierć. Nie ma tu jednak żadnej areny, a polem walki jest cały świat. Wysokie nagrody dla zwycięzców, oferowane przez tajemniczych sponsorów, kuszą najlepszych i najgorszych. Harry też staje do gry. Gry wręcz dla niego stworzonej. Jednak czy stając się pionkiem na morderczej szachownicy można z niej bezkarnie zejść?

Galerie

Button Man. Cyngiel Button Man. Cyngiel Button Man. Cyngiel Button Man. Cyngiel Button Man. Cyngiel Button Man. Cyngiel Button Man. Cyngiel Button Man. Cyngiel

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-