Komiks

Toska z lasu #03: Siena, Florencja, Castelguelfo i Montelupo

Toska z lasu #03: Siena, Florencja, Castelguelfo i Montelupo

Scenariusz: Teresa Radice
Rysunki: Stefano Turconi
Wydanie: I
Data wydania: 25 Styczeń 2023
Seria: Toska z lasu
Tłumaczenie: Agata Cieślak
Druk: kolor
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 21,5x29,0 cm
Stron: 48
Cena: 34,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328157217
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Trzeci, ostatni tom przygód Toski, buntowniczki ze średniowiecznej Italii, Robin Hooda w spódnicy! Minęło kilka miesięcy, odkąd Lucilla została porwana przez niegodziwego Gautiera z Brienne. Jej zrozpaczony ojciec stacjonuje z armią pod murami Florencji, boi się jednak zaatakować, by nie narazić na niebezpieczeństwo przetrzymywanej w niewoli córki. Ale jeszcze nie wszystko stracone! Wierni przyjaciele Lucilli, sprytna Toska i dziarski Rinaldo, mają plan jak uratować księżniczkę i potrafią przekonać do swojej sprawy obywateli miasta! Najważniejsze to trzymać się razem i pamiętać, że w jedności siła, a przyjaźń drwi sobie z wojny!

Autorami opowieści o Tosce i jej przyjaciołach są włoscy scenarzyści i ilustratorzy Teresa Radice i Stefano Turconi, znani m.in. z przygodowych serii „Violette around the world” i „Forbidden Harbour”.

Galerie

Toska z lasu #03: Siena, Florencja, Castelguelfo i Montelupo Toska z lasu #03: Siena, Florencja, Castelguelfo i Montelupo Toska z lasu #03: Siena, Florencja, Castelguelfo i Montelupo

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-