baner

Komiks

Sherlock Holmes. Kroniki Moriarty'ego #01: Odrodzenie

Sherlock Holmes. Kroniki Moriarty'ego #01: Odrodzenie

Scenariusz: Sylvain Cordurié
Rysunki: Andrea Fattori
Wydanie: I
Data wydania: Grudzień 2022
Seria: Sherlock Holmes. Kroniki Moriarty'ego
Tłumaczenie: Maria Mosiewicz
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 21,6x28,5 cm
Stron: 48
Cena: 39,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328156579
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Początek dwutomowej opowieści ze świata Sherlocka Holmesa, rozpoczynającej się w chwili, gdy Moriarty zostaje zastrzelony pod koniec minicyklu „Sherlock Holmes i Necronomicon”. Rok po tym, jak sławny detektyw zabija superzłoczyńcę Moriarty’ego, odrodzony przestępca odwiedza dawną współpracownicę i składa jej zaskakującą propozycję. Czy Moriarty jest nieśmiertelny? Jak udało mu się powrócić z piekła Wielkich Przedwiecznych? A może nie wiemy czegoś ważnego o prawdziwych celach tego osławionego króla zbrodni? Przed nami wyprawa do piekła w innym wymiarze i powrót do piekła ziemskiego!

Opowieści o Holmesie są pisane przez doświadczonego francuskiego scenarzystę Sylvaina Corduriégo, współautora wielu serii fantastycznych i historycznych. Rysownikiem tego podcyklu jest Włoch Andrea Fattori, który wcześniej stworzył ilustracje do opowieści „Mambo Italiano” i „Angel”.

Galerie

Sherlock Holmes. Kroniki Moriarty'ego #01: Odrodzenie Sherlock Holmes. Kroniki Moriarty'ego #01: Odrodzenie Sherlock Holmes. Kroniki Moriarty'ego #01: Odrodzenie

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-