baner

Komiks

Abe Sapien #03: W odmętach i inne opowieści

Abe Sapien #03: W odmętach i inne opowieści

Scenariusz: Mike Mignola, Scott Allie, John Arcudi
Rysunki: Max Fiumara, Sebastian Fiumara
Wydanie: I
Data wydania: 9 Listopad 2022
Seria: Abe Sapien
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 170 × 260 mm
Stron: 448
Cena: 149,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328149113
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Trzeci tom opowieści o Abie Sapienie, jednym z najważniejszych agentów Biura Badań Paranormalnych i Obrony. Album składa się z opowieści zarówno o przygodach Abe’a jako funkcjonariusza Biura, jak i o jego korzeniach, które przez wiele lat pozostawały nieznane. W pierwszej historii świeżo upieczony agent zostaje wysłany na francuskie wybrzeże, aby wydobyć spod wody szczątki potężnego czarownika. Wkrótce musi stanąć do walki z wiekowym złem w postaci demonicznych mnichów. W kolejnych opowieściach Sapien znajdzie się nad nawiedzonym jeziorem, spotka wampiry z Ameryki Środkowej, pozna dzieje szalonego naukowca poszukującego przodków człowieka i przeżyje jeszcze mnóstwo innych przygód.

Twórcą pomysłu serii i jej współscenarzystą jest Mike Mignola, autor słynnego cyklu „Hellboy”. Scott Allie to zarówno redaktor, jak i scenarzysta od lat zaangażowany w tworzenia świata Hellboya. Rysunki są dziełem kilkunastu znanych autorów, którzy zapewniają różnorodne spojrzenie graficzne na postać Abe’a.

Recenzja

Abe Sapien #03: W odmętach i inne opowieści, Hellboy, Mignola, Fiumara [recenzja], Jan Sławiński

Galerie

Abe Sapien #03: W odmętach i inne opowieści Abe Sapien #03: W odmętach i inne opowieści Abe Sapien #03: W odmętach i inne opowieści Abe Sapien #03: W odmętach i inne opowieści Abe Sapien #03: W odmętach i inne opowieści

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-