reklama

Komiks

InwestyGatory #01

InwestyGatory #01

Scenariusz: John Patrick Green
Rysunki: John Patrick Green
Wydanie: I
Data wydania: 20 Lipiec 2022
Seria: InwestyGatory
Tłumaczenie: Anna Lewicka
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 140x210 mm
Stron: 204
Cena: 39,90 zł
Wydawnictwo: Jaguar
ISBN: 978-83-8266-134-7
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Komiks dla fanów Batpiga i Dogmana!

W świecie przypominającym disneyowski Zwierzogród wszystko jest możliwe – w tym prowadzenie śledztwa przez aligatory-detektywów!

Lubicie podążać tropem zagadek? Uważacie, że detektywi mają fascynującą fuchę? Jeśli tak, koniecznie wyruszcie tropem przygody z InwestyGatorami, agentami T.R.O.P.-u (Tajnego Resortu Oddziału Policji).

Zarówno Mango, jak i Brasz posiadają umiejętności detektywistyczne, mają niesamowite gadżety i zaawansowane technologicznie zestawy S.Z.A.T. (Specjalnej Zaawansowanej Antyterrorystycznej Technologii), a żeby dostać się do swojej kwatery głównej, puszczają się w głąb kanału! Praca detektywa nie jest jednak wcale łatwa - aby rozwiązać sprawę zaginionego restauratora Wąsiora, detektywi będą musieli stawić czoło zamaskowanemu przeciwnikowi w żółtym płaszczu przeciwdeszczowym, zażegnać kryzys w Świecie Nauki, a także upiec ogromny tort.

InwestyGatory to nie lada gratka dla fanów Dogmana i Batpiga, którzy szukają kolejnego komiksu pełnego absurdalnych gagów, kibelkowego humoru i zakręconych zwrotów akcji.

Galerie

InwestyGatory #01 InwestyGatory #01

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-