reklama baner reklama
baner

Komiks

Injustice. Bogowie pośród nas #03: Rok trzeci

Injustice. Bogowie pośród nas #03: Rok trzeci

Scenariusz: Tom Taylor, Brian Buccellato, Ray Fawkes
Rysunki: Bruno Redondo, Mike S. Miller, Xermanico
Wydanie: I
Data wydania: 10 Sierpień 2022
Seria: Injustice. Bogowie pośród nas
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 17,0 x 26,0 cm
Stron: 300
Cena: 129,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328156470
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Tylko jedna siła na świecie może zaszkodzić Supermanowi władającemu pierścieniem Korpusu Sinestro – magia. John Constantine, który z własnych powodów pragnie zemścić się na Kryptonijczyku, staje po stronie Batmana i zwraca się o pomoc do największych magów. Człowiek ze Stali nie powinien mieć szans w starciu z całą armią potężnych istot władających magią. Okazuje się jednak, że jakaś tajemnicza siła chroni jego oraz członków Ligi Sprawiedliwości. Siła, która chce bronić porządku, w którym Superman sprawuje władzę absolutną. I na tyle niebezpieczna, że jest w stanie zabić najpotężniejsze istoty w świecie DC. Teraz wojna toczy się nie tylko o Ziemię, ale o samą naturę rzeczywistości!

„Injustice: Bogowie Pośród Nas – Rok Trzeci” opowiada historię o świecie, który oszalał, oraz o mężczyznach i kobietach obdarzonych boskimi mocami, którzy starają się skierować go na właściwe tory.

Scenariusz do albumu napisali Tom Taylor („Suicide Squad: Zła krew”, „DCeased”) oraz Brian Buccellato („Flash”), a zilustrowali go Bruno Redondo („Human Target”) oraz Mike S. Miller („Batman: Arkham Unhinged”)!

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach w formie cyfrowej jako „Injustice: Gods Among Us Year Three” #1–24, a później drukowanej jako „Injustice: Gods Among Us Year Three” #1–12 i „Injustice: Gods Among Us Year Three Annual” #1.

Recenzja

Injustice. Bogowie pośród nas #03: Rok trzeci [recenzja], Jan Sławiński

Galerie

Injustice. Bogowie pośród nas #03: Rok trzeci Injustice. Bogowie pośród nas #03: Rok trzeci Injustice. Bogowie pośród nas #03: Rok trzeci

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-