Komiks

Podróże z pazurem. W objęciach pasatów

Podróże z pazurem. W objęciach pasatów

Scenariusz: Izabella Miklaszewska, Piotr Miklaszewski
Rysunki: Filip Sułkowski
Wydanie: I
Data wydania: 20 Czerwiec 2022
Seria: Podróże z pazurem
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 163x234 mm
Stron: 64
Cena: 39,90 zł
Wydawnictwo: Dookoła Świata
ISBN: 9788362754151
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Iza, Piotr i pies Snupek. Od trzech lat w podróży dookoła świata. Autostopem, jachtostopem i jak się tylko da, byle do przodu. Pewnego dnia powiedzieli światu: „sprawdzam” i na własne oczy postanowili zobaczyć jak wygląda życie ludzi w różnych zakątkach globu. O czym marzą, co jedzą, co ich uszczęśliwia, a co chcieliby zmienić. Młody czytelnik dostaje jedyną w swoim rodzaju bezpośrednią relację z podróży, w dodatku podróży z psem. Zwierzęta, przyroda, stan naszej planety to ważne tematy w tej historii. Iza i Piotr prowadzą popularny blog podróżniczy, on jest dziennikarzem, ona – graficzką, a Snupek, adoptowany przed laty z warszawskiego schroniska, to bez wątpienia najbardziej znany pies w Polsce.

W każdym odcinku-księdze czeka na Was niespodzianka. Tworzymy tę historię razem!

Księga III opowiada o przeprawie jachtostopem przez Atlantyk.

Z komiksem można kupić również akcesoria: skarpety małe, skarpety duże i bardzo duże oraz plecak, a także zestawy. Na wszystkich akcesoriach umieszczone zostały postacie z komiksu.

Izabella Miklaszewska graficzka specjalizująca się w animacji i 3D.Długo mieszkała w Holandii więc, jak twierdzi jej mąż, często trudno jej zrozumieć typowo polskie absurdy i polityczne scysje. Zawsze uśmiechnięta optymistka pozytywnie nastawiona do świata i ludzi.

Piotr Miklaszewski absolwent Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Czasem dziennikarz prawny w eleganckiej koszuli, a czasem elektryk w ogrodniczkach na szelki. Maruda z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie i otaczającej go rzeczywistości.

Filip Sułkowski z pochodzenia Galicjanin, od dwudziestu lat mieszkaniec Krakowa. Rysownik, projektant okładek do książek, komiksiarz, amator żeglarstwa i miłośnik budżetowych podróży. Laureat dwóch wyróżnień na Ogólnopolskich Spotkaniach Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów KOLOSY za rejsy własnoręcznie zbudowaną czterometrową łodzią żaglową przez Bałtyk i za Koło Polarne. W 2018 przepłynął wraz z partnerką Atlantyk na własnoręcznie zbudowanym sześciometrowym jachcie ze sklejki.

Snupek (Snupencjusz) kundelek średniej wielkości o wielkim i walecznym sercu. Iza i Piotr adoptowali go z warszawskiego Schroniska Na Paluchu. Podobno zwrócił ich uwagę niezwykłą żywiołowością i pozytywną energią. Najpierw przez kilka lat był psem typowo miejskim, spędzał całe dnie w studiu dubbingowym PRL, gdzie pracowała jego pani. Pewnego dnia wyruszył w podróż dookoła świata zabierając ze sobą Izę i Piotra. Snupi dotarł już do 36 krajów na pięciu kontynentach, przepłynął ponad 3200 mil morskich, przejechał ponad 50 tys. kilometrów z czego 40 tys. autostopem, a podróż wciąż trwa…

Galerie

Podróże z pazurem. W objęciach pasatów Podróże z pazurem. W objęciach pasatów Podróże z pazurem. W objęciach pasatów

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-