reklama

Komiks

Akt #29
WASZA OCENA
10.00
Średnia z 1 głosów
TWOJA OCENA
10 /10
Zagłosuj!
AKT kolejny raz przytył do 80 stron. Redakcja napakowała go jak zwykle zarówno komiksami jak i tekstami, tym razem poświęconymi Człowiekowi-Pająkowi, a to z okazji przypadających na ten rok 60. urodzin Spider-Mana.

Nie tylko teksty odwołują się do tej postaci. Część z komiksów jest wprost o pajęczaku (lub nawet z jego gościnnym udziałem), w pozostałych pojawiają się Spider-motywy, których odnalezienie stanie się dodatkową zabawą dla czytelników.
Duża ilość stron to oznacza pokaźną ilość autorów.

Gośćmi tego numeru są autorzy postaci Pika i Robiego - Piotr Kasinski i Robert Trojanowski oraz duet Paweł Rzodkiewicz i Jakub Kwiatkowski. Ponadto dołączyli do tego grona nie mniej utalentowani autorzy Tomxyz i Kamil Dukiewicz oraz melon.
Debiutują Radosław Kawęcki i Krystian Denisiuk oraz nasz nowy kolega Janek Wiejacki.

Czym byłby AKT bez AKTowców. Dlatego numer 29 to także prace takich autorów jak Zvyrke, Jarosław Wojtasiński, Tomasz Niewiadomski, Michał Siromski, Ewa Sokołowska, Krzysztof Lipiński, Piotr Wojciechowski, Karol Jesiołkiewicz, Paweł Przygoda, Grzegorz Wawrzyńczak, Dawid Śmigielski, Szymon Gumienik, a wszystko pod czujnym okiem redakcji w osobach Piotr Wojciechowski, Michał Gasewicz i Krzysztof Churski.

80 stron z niemałą dawką koloru, akcji, humoru i konkretną dawką Spider-Mana.

Galerie

Akt #29 Akt #29 Akt #29 Akt #29 Akt #29 Akt #29

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-