baner

Komiks

Iskry #02: Serce z kamienia

Iskry #02: Serce z kamienia

Scenariusz: Krzysztof Łuczyński
Rysunki: Krzysztof Łuczyński
Wydanie: I
Data wydania: Maj 2022
Seria: Iskry
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Format: 210x297 mm
Stron: 64
Cena: 49,00 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
ISBN: 978-83-66347-97-7
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Po brawurowej akcji na Orranie, Ronan i jego drużyna stają przed kolejnym wyzwaniem. Potężna kobieta, rozdarta pomiędzy polityczną kalkulacją a matczynym bólem, zleci im misję od której sukcesu zależeć będzie jedno, niewinne życie.
W pościgu za tajemniczymi bojownikami, długowieczny wojownik trafi na spustoszoną planetę. Planetę nawiedzoną przez duchy jego krwawej przeszłości. Pośród ruin, szkła i śmierci ukrywać się będzie coś więcej. Coś czego Ronan nigdy by się nie spodziewał w takim miejscu… A spośród duchów wyłoni się demon z krwi i kości.

Tymczasem w odmętach zimnego kosmosu, słudzy złowieszczej siły wykonują pierwszy ruch w grze, do której przygotowywali się przez milenia.

Iskry to polska seria komiksowa inspirowana miłością do wszystkiego, co fantastyczne i odległe.

Historia Ronana Arrisa – najemnika i upadłego rycerza, który przytłoczony ciężarem własnych grzechów, żyje na dobrowolnym wygnaniu.

Weteran apokaliptycznej wojny wpadnie niebawem w wir wydarzeń, które dadzą mu szansę na odkupienie... Z czasem on i jego towarzysze będą jedyną siłą, która stanie pomiędzy Galaktyką Świetlistej Drogi a starożytną ciemnością, która zamieszkuje jej podbrzusze.

Galerie

Iskry #02: Serce z kamienia Iskry #02: Serce z kamienia Iskry #02: Serce z kamienia Iskry #02: Serce z kamienia Iskry #02: Serce z kamienia Iskry #02: Serce z kamienia

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-