reklama

Komiks

X-Men. Era Apocalypse'a #04: Zmierzch

X-Men. Era Apocalypse'a #04: Zmierzch

Wydanie: I
Data wydania: Maj 2022
Seria: X-Men. Era Apocalypse'a
Tłumaczenie: Arkadiusz Wróblewski
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 180x275 mm
Stron: 256
Cena: 139,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 9788366589780
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
Profesor X nie żyje! Alternatywny świat, który powstał w następstwie tej tragedii, jest mroczną dystopią rządzoną przez wiecznego Apocalypse’a i jego akolitów. Liczy się w nim jedynie przetrwanie najsilniejszych mutantów, ludzkość zaś skazana jest na wyginięcie.

Jest jednak nadzieja na naprawienie historii – szalony plan Magneto, który nabiera kształtów dzięki uporowi i poświęceniu X-Men. Niestety, obłąkany despota krzyżuje im szyki, więżąc Magneto w swojej cytadeli. Zdesperowani X-Men przypuszczają atak na centrum władzy Apocalypse’a, aby uwolnić swojego przywódcę, wysłać Bishopa do przeszłości i przywrócić pierwotną rzeczywistość, zanim dosięgnie ich nuklearna zagłada zgotowana przez Wysoką Radę Ludzi. W tym rozpaczliwym wyścigu z czasem X-Men ryzykują nie tylko życiem, ale także losem całego wszechświata. Pytanie, kogo zniszczą w pierwszej kolejności – Apocalypse’a czy siebie samych? Świat mutantów już nigdy nie będzie taki sam!

ERA APOCALYPSE’A: ZMIERZCH to czwarty i ostatni tom przełomowej dla uniwersum mutantów historii z lat dziewięćdziesiątych i prawdziwa wizytówka największych talentów pracujących w amerykańskiej branży komiksowej tamtych lat.

Recenzja

X-Men. Era Apocalypse'a #04: Zmierzch [recenzja], Tomasz Kleszcz

Galerie

X-Men. Era Apocalypse'a #04: Zmierzch X-Men. Era Apocalypse'a #04: Zmierzch X-Men. Era Apocalypse'a #04: Zmierzch X-Men. Era Apocalypse'a #04: Zmierzch X-Men. Era Apocalypse'a #04: Zmierzch X-Men. Era Apocalypse'a #04: Zmierzch X-Men. Era Apocalypse'a #04: Zmierzch X-Men. Era Apocalypse'a #04: Zmierzch X-Men. Era Apocalypse'a #04: Zmierzch

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-