baner

Komiks

Ascender #02: Martwe morze

Ascender #02: Martwe morze

Scenariusz: Jeff Lemire
Rysunki: Dustin Nguyen
Wydanie: I
Data wydania: Marzec 2022
Seria: Ascender, Descender
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 180x275 mm
Stron: 128
Cena: 65,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 978-83-66589-68-1
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Minęła dekada od wydarzeń przedstawionych w serii Descender. W tym czasie wiele się zmieniło – miejsce techniki i maszyn zajęła magia, obowiązują również zupełnie inne zasady.

Po trudnej próbie ucieczki z planety Sampson Andy znalazł się w szponach milicji, a to oznacza, że krwiożercza Matka nie może być daleko. Tymczasem jego córka Mila zapewniła sobie transport statkiem dowodzonym przez wybuchową kapitan Telsę. I choć wampiry władają tą dziwną galaktyką, nie mogą się równać z Kantem Krwawym Złomiarzem – najlepszym łowcą wampirów we wszechświecie!

W komiksie Ascender twórcy z listy bestsellerów „New York Timesa” – Jeff Lemire (Gideon Falls, Łasuch) i Dustin Nguyen (Batman, Secret Hero Society) – zabierają czytelników na niezapomnianą, fantastyczną wyprawę, której rozmach i duch w niczym nie ustępują ich klasycznej serii fantastycznonaukowej Descender.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach jako ASCENDER #6–10


Galerie

Ascender #02: Martwe morze Ascender #02: Martwe morze Ascender #02: Martwe morze Ascender #02: Martwe morze Ascender #02: Martwe morze Ascender #02: Martwe morze Ascender #02: Martwe morze Ascender #02: Martwe morze

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-