Nowe Teksty

Nightwing #02: Blüdhaven, Tom Taylor [recenzja]
Jak komiks ocenił Sławiński?
Okładka miesiąca: marzec-maj 2024
Chmielewski wybiera okładkę miesiąca
Mity Cthulhu według Lovecrafta [recenzja]
Jak komiks ocenił Pawełek?

Zapowiedzi

Nowe Plansze

Nowe Imprezy

Forum Alei Komiksu

baner

Komiks

O czym szumią wierzby #02: Auto, Ropuch, Borsuk

O czym szumią wierzby #02: Auto, Ropuch, Borsuk

Scenariusz: Michel Plessix
Rysunki: Michel Plessix
Wydanie: I
Data wydania: 9 Marzec 2022
Seria: O czym szumią wierzby
Tłumaczenie: Ernest Kacperski
Druk: kolor
Oprawa: miękka
Stron: 32
Cena: 34,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328150409
ZAPOWIEDŹ
WASZA OCENA
Brak głosów...
zczur i Kret prawie zapomnieli o strachu, jakiego najedli się podczas wyprawy do puszczy... Emocje opadły, a dwaj przyjaciele znaleźli wytchnienie w ciepłej, bezpiecznej i przytulnej norze Borsuka, który w labiryncie podziemnych korytarzy szykuje im moc niespodzianek. Tymczasem nadchodzi pora powrotu do domu, gdzie czeka ich kolejne zaskoczenie. Ropuch oszalał! Oszalał na punkcie prędkości, warkotu silnika, zapachu oleju i benzyny... Krótko mówiąc – automobil odebrał mu rozum! Aby przywrócić zmysły porywczemu płazowi, jego przyjaciele postanawiają zastosować nadzwyczajne środki. Ale czy to wystarczy?

Niezwykła baśń „O czym szumią wierzby” Kennetha Grahame’a, uchodząca za perłę angielskiej literatury, wielokrotnie ekranizowana, doczekała się pierwszego wydania na kartach komiksu. Pełnowymiarowe, barwne postacie, wyjątkowe poczucie humoru i bijąca z każdej strony czułość do przyrody oczarowały czytelników na całym świecie, w tym Michela Plessixa, dzięki któremu powstała urzekająca adaptacja komiksowa, tak subtelna i pełna fantazji.

Galerie

O czym szumią wierzby #02: Auto, Ropuch, Borsuk O czym szumią wierzby #02: Auto, Ropuch, Borsuk O czym szumią wierzby #02: Auto, Ropuch, Borsuk

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-