reklama

Komiks

Akt #28
WASZA OCENA
10.00
Średnia z 1 głosów
TWOJA OCENA
10 /10
Zagłosuj!
Na 72 stronach autorzy z grupy AKT prezentują swoje prace oraz komiksy zaproszonych autorów. Tym razem AKT gości m.in. Marię Rostocką, z którą Ewa Sokołowska i Michał Siromski przeprowadzili wywiad, Tomasza Samojlika i gościa z zagranicy - Andersa N. Kvammena.

Publicystyka numeru to obok wspomnianego wywiadu tekst o The Big Bang Theory, AKTowa relacja z 32. MFKiG i kolejne odsłony stałych działów - Z archiwum TM-Semic oraz recenzje Komiksowego Przeglądu Kwartalnego.

AKT to oczywiście komiksy, a najnowszy numer dostarcza ich naprawdę sporo. Jest nieco AKTowej klasyki jak Opowieści Grabarza, melon, Ratman, Przygody Garrona z Oderzy, czy szczur Teodor, który zyskał nowych scenarzystów. Jest Zvyrke w trzech odsłonach - jako scenarzystka, rysowniczka w kooperacji z Piotrem Szulcem i także jako samodzielna autorka WildeNESs. Jest nowy odcinek Bronx Story duetu Szcześniak/Pawlak, świeże prace Pawła Przygody, Krzyśka Otorowskiego, Grzegorza Wawrzyńczaka, czy Jarosława Wojtasińskiego i nieco poezji od Romka Gajewskiego. Nie zabrakło także odrobiny świeżej krwi w osobie Krzysztofa Lipińskiego i jego wersji przygód pewnego znanego psiaka.

Galerie

Akt #28 Akt #28 Akt #28 Akt #28

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-