reklama baner reklama
baner

Komiks

Carnage. Czerń, biel i krew
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Nowa antologia w trzech kolorach stawia w centrum uwagi najbardziej krwiożerczego symbionta i jego nosicieli, ukazując równie intrygujące, co zabójcze strony kosmity, i przypominając, jak naprawdę potrafi być niebezpieczny. Poznaj kolejne interpretacje Carnage’a – tym razem ożywionego przez największych twórców Marvela ostatniej dekady, takich jak Chip Zdarsky, Al Ewing i Sara Pichelli – gdy z nieludzkim poczuciem radości pozostawia po sobie morze chaosu, ognia i furii. Strzeż się jednak! Te mrożące krew w żyłach opowieści nie są przeznaczone dla osób o słabych nerwach!
Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w Carnage: Black, White & Blood #1–4.
Scenariusz: Tini Howard, Benjamin Percy, Al Ewing, Donny Cates, Chip Zdarsky, Ram V, Dan Slott, Karla Pacheco, Alyssa Wong, Ryan Stegman, Declan Shalvey i Ed Brisson.
Rysunki: Ken Lashley, Sara Pichelli, Mattia Iacono, John McCrea, Kyle Hotz, Marco Checchetto, Javier Fernandez, Greg Smallwood, Chris Mooneyham, Gerardo Sandoval, Victor Nava, Joe Bennett, Stephen Mooney i Scott Hepburn.
Kolory: Juan Fernandez, Mattia Iacono, Rachelle Rosenberg, Erick Arciniega, Andres Mossa.

Galerie

Carnage. Czerń, biel i krew Carnage. Czerń, biel i krew Carnage. Czerń, biel i krew Carnage. Czerń, biel i krew Carnage. Czerń, biel i krew Carnage. Czerń, biel i krew Carnage. Czerń, biel i krew Carnage. Czerń, biel i krew Carnage. Czerń, biel i krew Carnage. Czerń, biel i krew

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-