Książka

Akademia Superbohaterów

Akademia Superbohaterów

Autor: Tomasz Rożek
Okładka: Marek Oleksicki
Ilustracja: Marek Oleksicki
Wydanie: I
Data wydania: Październik 2021
Oprawa: twarda
Stron: 146
Cena: 49,00 zł
Wydawnictwo: Fundacja Nauka. To Lubię
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Najnowsza książka autorstwa Tomasza Rożka zatytułowana „Akademia Superbohaterów” to jedyna taka pozycja na rynku wydawniczym. Na ponad 140 stronach zawarte zostały 32 fascynujące historie opisujące życie i działalność wybitnych polskich naukowców. Każdy rozdział zilustrowany jest wyjątkowymi grafikami, które ukazują polskich naukowców w konwencji Superbohaterów.


W środku znajdziecie najbardziej znane postaci polskiej nauki, jak Kopernik, Skłodowska czy Lem, ale także poznacie historie tych mniej znanych, ale nie mniej wybitnych. Malinowski, Czaplicka, Dybowski, Funk to tylko kilka z nazwisk, które przewijają się w tej książce.


Książkę polecamy już kilkulatkom, które lubią słuchać fascynujących opowieści, które czytają im rodzice. Po książkę mogą sięgać dzieciaki, które potrafią już czytać. Zaprojektowaliśmy książkę tak, aby najmłodsi czytelnicy mogli dowiedzieć się wartościowych informacji.


Historie zawarte w książce zachwycą też dorosłych, dlatego nasza książka jest każdego i nie stawiamy tu granic wiekowych.

Galerie

Akademia Superbohaterów Akademia Superbohaterów Akademia Superbohaterów Akademia Superbohaterów Akademia Superbohaterów Akademia Superbohaterów Akademia Superbohaterów

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-