reklama

Komiks

Był sobie mózg. Instrukcja obsługi dla dużych i małych

Był sobie mózg. Instrukcja obsługi dla dużych i małych

Scenariusz: Anna Urbańska, Paweł Jarząbek
Rysunki: Dawid Wiącek
Wydanie: II
Data wydania: Luty 2021
Tłumaczenie: Nina Lubiejewska
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: A4
Cena: 87,00 zł
Wydawnictwo: Structogram Polska
ISBN: 978-83-954595-4-2
Komiks zawiera polska i angielską wersję językową.
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Pierwsza w Polsce książka w formie komiksu na temat skutecznej komunikacji.

Na przykładzie komiksowej historii, autorzy – Anna Urbańska i Paweł Jarząbek – pokazują, jak w praktyce, na każdym etapie życia, wykorzystać narzędzie STRUCTOGRAM®, aby komunikować się lepiej.

Szukasz sposobu, aby: lepiej dogadywać się z bliskimi i mniej się na nich wkurzać, budować fajne relacje i zjednać sobie ludzi, więcej sprzedawać i budować super biznesy? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość – to wszystko może się zadziać, jeśli tylko zrozumiesz, jak bardzo jako ludzie się różnimy i że „jeśli dwoje robi TO samo, to jeszcze nie jest TO samo”. Zapraszamy Cię do komiksowego świata Ani Urbańskiej, gdzie mózg jest nie tylko organem w naszym ciele, ale potężną i niesamowitą siłą, której poznanie sprawia, że żyje się łatwiej!

STRUCTOGRAM® to szwajcarskie narzędzie, oparte na naukowych badaniach z zakresu genetyki, które istnieje na świecie już ponad 40 lat i jest przetłumaczone na 21 języków, a w Polsce ponad 21 000 osób wzięło już udział w treningu.

Pokazuje, jak działa nasz mózg – a dokładniej 3 jego części, które symbolicznie nazwane zostały kolorami: zielony, czerwony i niebieski – i jak tę wiedzę wykorzystać w codziennym życiu, aby lepiej się komunikować, budować relacje z innymi, skuteczniej zarządzać, pracować i sprzedawać.

To jaki “kolor” ma Twój mózg wpływa na Twoje zachowania i sposób w jaki podejmujesz decyzje, na Twoje mocne i słabe strony.

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-