baner

Komiks

Batman/Fortnite: Fundament

Batman/Fortnite: Fundament

Scenariusz: Scott Snyder, Christos Gage, Donald Mustard
Rysunki: Joshua Hixson, Roman Stevens
Wydanie: I
Data wydania: Październik 2021
Seria: Batman, Batman/Fortnite
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: kolor
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 167x255 mm
Stron: 48
Cena: 24,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328150737
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
„Batman/Fortnite: Fundament” jest kontynuacją docenionego przez krytyków i wydanego również w tym roku w Polsce komiksu „Batman/Fortnite: Punkt Zerowy”, w którym Batman po przybyciu na wyspę Fortnite musi radzić sobie z amnezją, wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby rozwiązać zagadkę Punktu Zerowego i znaleźć drogę do domu.

Album „Batman/Fortnite: Fundament” powstał dzięki współpracy Donalda Mustarda (dyrektora kreatywnego Epic Games), Christosa Gage’a (scenarzysty „Batman/Fortnite: Punkt Zerowy”) oraz Scotta Snydera (scenarzysty serii „Batman”, „Batman Metal” i „Batman Death Metal”). Oprawę graficzną zapewniają Joshua Hixson (rysunki i tusz) i Roman Stevens (kolory). Greg Capullo, wieloletni współpracownik Snydera, połączył siły z Jonathanem Glapionem i Mattem Hollingsworthem, aby stworzyć główną okładkę. Okładkę alternatywną stworzył Alex Garnera, a za okładkę w wersji premium odpowiadać będzie Donald Mustard.

Po zakończeniu „Punktu Zerowego” Batman wraca do Gotham, gdzie musi zmierzyć się z nową tajemnicą i nowym przeciwnikiem. Na ulicach miasta pojawia się Fundament, enigmatyczna postać z wyspy Fortnite. Mroczny Rycerz chce się dowiedzieć, co niezwykły przybysz robi w jego mieście.

Do albumu dołączony jest bonusowy kod odblokowujący siedem cyfrowych przedmiotów związanych ze światem DC (w tym strój Harley Quinn i Batmana).

Galerie

Batman/Fortnite: Fundament Batman/Fortnite: Fundament Batman/Fortnite: Fundament

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-