Komiks

Kot rabina #06: Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną

Kot rabina #06: Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną

Scenariusz: Joann Sfar
Rysunki: Joann Sfar
Kolor: Brigitte Findakly
Wydanie: II
Data wydania: Sierpień 2021
Seria: Kot rabina
Tłumaczenie: Wojciech Birek
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 210 x 285 mm
Stron: 54
Cena: 49,00 zł
Wydawnictwo: Timof Comics
ISBN: 978-83-66347-65-6
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Kot rabina jest w rozpaczy: jego ukochana Zlabia jest w ciąży... Co się stanie? Czy nadal będzie nim zainteresowana? Czy nadal będzie głaskany? Czy będzie mógł ją zobaczyć, zawsze kiedy zechce? Jakie będzie jego miejsce w tej nowej sytuacji? Czy nie powinien sobie pójść poszukać innego domu?

Joann Sfar, z radością, przybliża nam świat „Kota Rabina” i przedstawia olśniewającą historię pełną czułości i miłości.

JOANN SFAR (ur. w Nicei w 1971 roku) to gwiazda komiksu światowego. Zadebiutował w szeregach L’Association. Pierwszy album opublikował w 1996 roku. Zajął miejsce w czołówce autorów francuskich wraz ze startem serii Donżon, którą stworzył wraz z Lewisem Trondheimem. Jego bibliografia jest bogata, rozległa i zróżnicowana. Jest w niej miejsce w zasadzie na każdy gatunek: biografię, komiks dziecięcy czy adaptacje literackie. Spośród jego dzieł wyróżniają się opowieści z uniwersum Wampira oraz Kot rabina, za którego zdobył trzy nagrody w Angoulême, i którego z powodzeniem wprowadził na wielki ekran.

Galerie

Kot rabina #06: Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną Kot rabina #06: Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną Kot rabina #06: Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną Kot rabina #06: Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną Kot rabina #06: Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną Kot rabina #06: Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną

Tagi

kot rabina

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-