reklama

Komiks

Doktor Strange

Doktor Strange

Scenariusz: Dennis O'Neil, Stan Lee, Roy Thomas, Don Rico
Rysunki: Steve Ditko
Wydanie: I
Data wydania: Październik 2021
Seria: Doktor Strange, Marvel Limited
Tłumaczenie: Marek Starosta
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 22,5x34,4 cm
Stron: 432
Cena: 349,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328152700
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Dla Stephena Strange’a – chirurga równie sławnego, jak aroganckiego – świat skończył się po wypadku samochodowym. Z uszkodzonymi nerwami dłoni nie miał szans na dalszą karierę, wyruszył więc w podróż na Wschód, gdzie szukał uzdrowienia, a znalazł… najprawdziwszą magię! Wraz z nią poznał setki najdziwaczniejszych wymiarów i najniegodziwszych demonów. Teraz jako Mistrz Sztuk Magicznych strzeże Ziemi przed władcami koszmarów, straszliwym Dormammu i tym, co czai się w nienazwanych krainach poza czasem! Jego zgubą może się jednak okazać jeden zazdrosny czarnoksiężnik…

Przedstawiamy trzeci album z ekskluzywnej, stworzonej z myślą o koneserach komiksowej klasyki kolekcji Marvel Limited. „Doktor Strange” to zbiór pierwszych opowieści o tytułowym czarodzieju autorstwa mistrzów komiksu Stana Lee i Steve’a Ditko – twórcy kultowych, psychodelicznych wizji magicznych światów, które wzbudziły wielką fascynację w pokoleniu kontrkultury lat sześćdziesiątych, a dziś stanowią niekwestionowaną klasykę amerykańskiego komiksu.

Eleganckie polskie wydanie w specjalnym powiększonym formacie zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach „Strange Tales” #110–111 i 114–146 oraz „The Amazing Spider-Man Annual” #2, a także wstęp i posłowie autorstwa Stana Lee wraz z obszerną galerią okładek i dodatkowych ilustracji.

Galerie

Doktor Strange Doktor Strange Doktor Strange

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-