baner

Komiks

Ascender #01: Nawiedzona galaktyka

Ascender #01: Nawiedzona galaktyka

Scenariusz: Jeff Lemire
Rysunki: Dustin Nguyen
Wydanie: I
Data wydania: Maj 2021
Seria: Ascender, Descender
Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 180x275 mm
Stron: 136
Cena: 59,00 zł
Wydawnictwo: Mucha Comics
ISBN: 978-83-66589-38-4
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Minęła dekada od wydarzeń przedstawionych w serii Descender. W tym czasie wiele się zmieniło – miejsce techniki i maszyn zajęła magia, obowiązują również zupełnie inne zasady.

Mila, córka Andy’ego i Effie, spędza dnie na wędrówkach po dzikim odludziu na planecie Sampson, starając się trzymać z dala od szponów złowrogich wyznawców potężnej wampirzycy, znanej jedynie jako Matka. Podobnie jednak jak jej rodzice, Mila nie lubi przestrzegać zasad, gdy więc zjawia się pewien cybernetyczny kumpel jej ojca, możemy mieć pewność, że nic już nie będzie takie samo.

W komiksie Ascender twórcy z listy bestsellerów „New York Timesa” – Jeff Lemire (Gideon Falls, Łasuch) i Dustin Nguyen (Batman, Secret Hero Society) – zabierają czytelników na niezapomnianą, fantastyczną wyprawę, której rozmach i duch w niczym nie ustępują ich klasycznej serii fantastycznonaukowej Descender.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w zeszytach jako ASCENDER #1-5.

Galerie

Ascender #01: Nawiedzona galaktyka Ascender #01: Nawiedzona galaktyka Ascender #01: Nawiedzona galaktyka Ascender #01: Nawiedzona galaktyka Ascender #01: Nawiedzona galaktyka Ascender #01: Nawiedzona galaktyka Ascender #01: Nawiedzona galaktyka Ascender #01: Nawiedzona galaktyka

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-