baner

Komiks

Skarga Utraconych Ziem. Czarownice #02: Inferno

Skarga Utraconych Ziem. Czarownice #02: Inferno

Scenariusz: Jean Dufaux
Rysunki: Béatrice Tillier
Wydanie: I
Data wydania: Czerwiec 2021
Seria: Skarga Utraconych Ziem
Tłumaczenie: Wojciech Birek
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 21,6x28,5 cm
Stron: 56
Cena: 39,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328149410
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Drugi tom trzeciego cyklu wchodzącego w skład bestsellerowej, tworzonej od wielu lat sagi fantasy „Skarga Utraconych Ziem”. Wydaje się, że w krainie rządzonej przez Brendama jest szansa na trwały pokój. Stary król zawiera przymierza z rodami możnowładczymi, a Czarodziejki wspierają władcę. Jednak zarówno żona, jak i prawowity syn króla są ludźmi złymi, którzy wejdą w przymierze z każdą mroczną mocą, aby jak najszybciej zdobyć władzę. Kiedy zaś Brendam przyjmuje na dwór i oficjalnie uznaje swojego nieślubnego syna Viviena, podła królowa wchodzi w układ z potężną czarownicą o postaci smoka. Szybko jednak okazuje się, że bestia ma własne plany co do przyszłości Eruin Dulei. Czy Vivien i wspierające go siły światła będą w stanie przeciwstawić się nowemu zagrożeniu?

Autorem scenariusza serii jest słynny francuski twórca Jean Dufaux („Drapieżcy”, „Murena”), a rysunków – Béatrice Tillier, graficzka znana przede wszystkim z opowieści fantastycznych („Le bois des Vierges”, „Fée et tendres automates”).

Galerie

Skarga Utraconych Ziem. Czarownice #02: Inferno Skarga Utraconych Ziem. Czarownice #02: Inferno Skarga Utraconych Ziem. Czarownice #02: Inferno

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-