baner

Komiks

Star Wars. Łowcy nagród #01: Najgroźniejsi w galaktyce

Star Wars. Łowcy nagród #01: Najgroźniejsi w galaktyce

Scenariusz: Ethan Sacks
Rysunki: Paolo Villanelli
Wydanie: I
Data wydania: Maj 2021
Seria: Star Wars. Łowcy nagród
Tłumaczenie: Katarzyna Nowakowska
Druk: kolor
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 16,7x25,5 cm
Stron: 120
Cena: 39,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328149700
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Nowa seria ze świata Gwiezdnych Wojen oryginalnie wydawana przez Marvela od 2020 roku. Przed laty Valance i Bossk dołączyli do Boby Fetta w misji, która poszła zupełnie niezgodnie z planem z powodu okrutnej zdrady ze strony mentorki Valance'a, Nakano Lash! Wszyscy trzej ledwo uszli z życiem. Teraz Lash w końcu powraca w tajemniczych okolicznościach, a każdy łowca nagród w galaktyce chce ją schwytać. Valance jest zdeterminowany, żeby zdobyć za nią nagrodę – w końcu mają rachunki do wyrównania. Ale o tym samym myśli Boba Fett! Co mogło spowodować, że Lash złamała słowo i zdradziła swojego protegowanego?
Prawda może wstrząsnąć posadami podziemia przestępczego galaktyki! Najwięksi, najniebezpieczniejsi łowcy nagród ścierają się ze sobą w tej wartkiej opowieści o szumowinach i nikczemnikach w świecie Gwiezdnych Wojen!

Autorami serii są amerykański scenarzysta Ethan Sacks („Star Wars: Galaxy’s Edge”, „Star Wars: Allegiance”, „Old Man Hawkeye”) i włoski rysownik Paolo Villanelli („Star Wars: Lando – Double or Nothing”, „Star Wars: Jedi Fallen Order – Dark Temple”).

Galerie

Star Wars. Łowcy nagród #01: Najgroźniejsi w galaktyce Star Wars. Łowcy nagród #01: Najgroźniejsi w galaktyce Star Wars. Łowcy nagród #01: Najgroźniejsi w galaktyce

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-