Komiks

Jonah Hex #10: Nieprawdopodobne opowieści

Jonah Hex #10: Nieprawdopodobne opowieści

Scenariusz: Jimmy Palmiotti, Justin Gray
Rysunki: Darwyn Cooke, Dick Giordano, Jordi Bernet, Paul Gulacy, Billy Tucci
Wydanie: I
Data wydania: Kwiecień 2021
Seria: Jonah Hex
Tłumaczenie: Tomasz Kłoszewski
Druk: kolor
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 16,7x25,5 cm
Stron: 144
Cena: 49,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328159389
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Kolejna odsłona przygód niezrównanego Jonaha Hexa. Niewolnik Apaczów. Żołnierz konfederatów. Najgroźniejszy łowca nagród na Dzikim Zachodzie. Legenda rewolwerowca Jonaha Hexa jest równie okaleczona i wynaturzona jak jego oszpecona twarz. Lecz w przeciwieństwie do nieprawdopodobnych opowieści waszych babć historie o nim nie mają szczęśliwego zakończenia... Hex zasłużył na swoją ponurą sławę, jest bowiem tak bezwzględny jak zwierzyna, na którą poluje: Krwawy Jack, Earl Rzeźnik i Szary Duch to bandyci, których groźne przydomki nie oddają w pełni ich zbrodniczych czynów. By zachować życie, Hex strzela, aby zabić, bo w jego czasach i jego świecie obowiązuje zasada „żywy lub martwy”.
Najwięksi twardziele wśród scenarzystów, Justin Gray i Jimmy Palmiotti, w towarzystwie zabójczego zespołu rysowników, który tworzą: Vicente Alcázar, Phil Winslade, Jordi Bernet, C.P. Smith, Giancarlo Caracuzzo i Brian Stelfreeze, zapraszają w podróż po najokropniejszych miejscach, jakie ma do zaoferowania Dziki Zachód. Album zawiera materiały pierwotnie opublikowane w amerykańskich zeszytach „Jonah Hex” # 55–60.

Galerie

Jonah Hex #10: Nieprawdopodobne opowieści Jonah Hex #10: Nieprawdopodobne opowieści Jonah Hex #10: Nieprawdopodobne opowieści

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-