reklama

Komiks

Posiadłość #01

Posiadłość #01

Scenariusz: Tim Daniel, Michael Moreci
Rysunki: Joshua Hixson
Kolor: Jordan Boyd
Wydanie: I
Data wydania: Wrzesień 2020
Seria: Posiadłość
Tłumaczenie: Jacek Żuławnik
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 170 x 260 mm
Stron: 136
Cena: 59,99 zł
Wydawnictwo: Lost in Time
ISBN: 978-83-956869-1-7
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
ABY DOSTAĆ… NAJPIERW TRZEBA DAĆ.

Po tragicznej śmierci Charlesa Blaine’a i jego żony, opiekunem osieroconych MacKenzie i Zacha zostaje „wujek Chase”, który przed laty zerwał kontakt z bratem. Chcąc zapewnić dzieciom bezpieczeństwo i stabilizację, zabiera je do miasteczka Cape Augusta, gdzie znajduje się siedziba rodu Blaine’ów. Całą trójką zamieszkują w starym domu, wzniesionym nad głębokim, ponurym bagnem skrywającym rodzinne tajemnice.

Tim Daniel

Przygodę z tworzeniem komiksów rozpoczął od The Walking Dead: Survivor’s Guide dla Skybound Entertainment – zagrał również zombie w pilotażowym odcinku serialu The Walking Dead. Jego komiksy ukazały się nakładem Vault Comics (The Plot), Image Comics (Enormous) i BOOM! Studios (Burning Fields, Curse).

Michael Moreci

Twórca wielu oryginalnych serii komiksowych wydanych nakładami Vault Comics (The Plot, Wasted Space, Mall) i Image Comics (Roche Limit). Razem z Timem Danielem pracował nad scenariuszami do Burning Fields i Curse opublikowanymi przez BOOM! Studios. Napisał scenariusze do serii komiksów będących pomostem pomiędzy Genezą planety małp i Ewolucją planety małp.

Joshua Hixson

Zamieszkujący na Long Island rysownik i ilustrator. Poza The Plot w swoim dorobku ma także inne horrory: Shanghai Red i The Black Woods. Jako ilustrator współpracuje z wytwórnią muzyczną Kannibalen Records. Studiował na nowojorskim School of Visual Arts.

Galerie

Posiadłość #01 Posiadłość #01 Posiadłość #01 Posiadłość #01 Posiadłość #01 Posiadłość #01

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-