reklama

Komiks

Akt #24
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Temat komiksów wydawnictwa TM-Semic w AKT nie jest obcy, a to za sprawą Dawida Śmigielskiego, który od lat prowadzi na łamach magazynu rubrykę "Z Archiwum TM-Semic". Tym razem z okazji 30-lecia od powstania tego legendarnego wydawnictwa pozwoliliśmy zająć mu dużo, dużo więcej miejsca.
W ten sposób w AKT #24 publikujemy wywiady, których udzielili literniczka Hanna Kulczycka-Tonderska i redaktor naczelny Marcin Rustecki. Arek Wróblewski, człowiek o tysiącu imion, odpowiedział na listy czytelników, a liczne grono z naszego Komiksowa podzieliło się z nami wspomnieniem o swoim pierwszym spotkaniu z komiksami TM-Semic. Dzieje wydawnictwa przybliża historia w okładkach, a naszym subiektywnym TOP10 przypominamy te mniej znane, ale nie mniej wartościowe komiksy spod szyldu Semica. Ogłaszamy też najprawdziwszy konkurs kuponowy z nagrodami, którą m. in. jest Fiat Cinquecento!

Tekstami, których autorami są Filip Fiuk i Dawid Śmigielski wspominamy późniejsze Fun Media i Dobry Komiks.

W nowym Akcie nie zabrakło także naszych rodzimych superbohaterów jak Ratman Tomasza Niewiadomskiego i Wilq Tomasza i Bartosza Minkiewiczów.
Ponadto karty postaci utrzymane w klimacie, czy komiksy z nutką nostalgii za wydawnictwem i czasami kiedy comiesięczna wyprawa do kiosku była wyczekiwana niczym Gwiazdka.

Myli się ten kto uważa, że 24. numer to wyłącznie temat TM-Semic, gdyż nie zabrakło komiksów ze stałymi bohaterami AKT. W numerze znaleźć można przygody melona, NES, Grabarza Józefa, Otiego, Garrona z Oderzy, czy Wild Billa, a swoistym spoiwem łączącym obie części jest Marcin Rustecki i Dominik Szcześniak z kolejnym epizodem swojej epopei.

Galerie

Akt #24 Akt #24 Akt #24 Akt #24 Akt #24 Akt #24

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-