reklama

Komiks

Bernard Prince. Tom 3

Bernard Prince. Tom 3

Scenariusz: Greg
Rysunki: Hermann
Wydanie: I zbiorcze
Data wydania: Luty 2020
Seria: Bernard Prince
Tłumaczenie: Jakub Syty
Druk: kolor, kreda
Oprawa: twarda
Format: 210 x 297 mm
Stron: 240
Cena: 120,00 zł
Wydawnictwo: Kurc
ISBN: 978-83-956102-2-6
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Słynna seria przygodowa, która szturmem zdobyła uznanie czytelników a z autorów uczyniła gwiazdy komiksu europejskiego. Tytułowemu bohaterowi, byłemu policjantowi Interpolu towarzyszą na pokładzie "Kormorana" zrzędliwy szyper Barney Jordan oraz zaradny Djinn, mały hinduski sierota. Płyną ku ryzykownym przygodom, wplątują się w kłopoty oraz zabierają nas na wycieczkę ku osobliwym miejscom. Przemierzają otwarte morza, egzotyczne brzegi i dalekie kraje, gdzie zagrożenie zawsze na nich czyha.

Bernard Prince to wspóny komiks belgijskiej pary autorów. Greg (Comanche) mnoży spektakularne akcje, wykorzystuje i łamie klisze gatunku tworząc jedną z najbardziej ekscytujących serii komiksowych. Hermann (Jeremiah, Wieże Bois-Maury, Comanche), wówczas debiutant, udowadnia niesamowity zmysł narracyjny.

Ukoronowaniem jego pracy jest nagroda Grand Prix na Festiwalu w Angouleme w 2016 roku. Bernard Prince znany jest w Polsce jedynie z epizodu drukowanego przed laty w "Świecie Komiksu". Niniejsza edycja zawiera cztery oryginalne albumy oraz dodatki: okładki, postery, wywiady i teksty przybliżające kulisy pracy nad komiksem.

Galerie

Bernard Prince. Tom 3 Bernard Prince. Tom 3 Bernard Prince. Tom 3

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-