baner

Komiks

Batman #09: Drapieżne ptaki

Batman #09: Drapieżne ptaki

Scenariusz: Tom King
Rysunki: Lee Weeks, Tony S. Daniel
Okładka: Grzegorz Przybyś
Wydanie: I
Data wydania: Styczeń 2020
Seria: Batman, Odrodzenie
Druk: kolor
Oprawa: miękka ze skrzydełkami (B)
Format: 167x255 mm
Stron: 144
Cena: 39,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328198005
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Dziewiąty tom przygód Mrocznego Rycerza w ramach linii wydawniczej DC Odrodzenie. Batman odkrywa, że niedawne spotkania z Mister Freeze’em, KGBestią i innymi łotrami zostały zaaranżowane przez jedną osobę. Pingwin twierdzi, że za wszystkie sznurki pociąga Bane, człowiek, który złamał Nietoperza. Ale jak to możliwe, skoro Bane przebywa w odosobnieniu w Azylu Arkham i sam jest złamanym człowiekiem? Od poprzedniego spotkania z Batmanem jest pogrążony w niemal całkowitej katatonii.

Czy Bane popadł w ten stan, by celowo wprowadzić Batmana w błąd i zyskać nad nim przewagę? A może Pingwin wyprowadził Batmana na manowce? Niezależnie od kosztów Batman nie spocznie, póki nie odkryje prawdy. Uznany duet twórców – Tom King (Heroes In Crisis, Mister Miracle) oraz Mikel Janín (Grayson) – prowadzi Batmana ścieżkami, po których Mroczny Rycerz jeszcze nie kroczył.

W dodatkowej historii ujawniamy tajemnice Alfreda w opowieści napisanej przez Toma Taylora (Injustice), a zilustrowanej przez Ottona Schmidta (Green Arrow).

Autor okładki: Grzegorz Przybyś

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-