reklama

Komiks

Akt #21
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Nadchodzi AKT #21! 80 stron magazynu komiksowego w tym 52 kolorowe!
Cała plejada autorów, zakończenie odpustowej przygody Grabarza od Piotra Wojciechowskiego, ostatni odcinek Marlenki i piratów snów Jarosława Wojtasińskiego, a także kolejne, nowe komiksy jak Sunday Morning od Dominika Szcześniaka i Rafała Trejnisa, czy Garron z Oderzy, którego autorami są Karol Jesiołkiewicz i Przemek Świszcz.

AKT #21 to oczywiście komiksy twórców z AKT - Zvyrke, Pawła Przygody i Kamila Barana, Tomka Niewiadomskiego, Anety Papierowskiej, czy Krzyśka Otorowskiego, a także gości, wśród których w tym numerze są Sławomir Kiełbus, Edward Lutczyn, czy Kuba Babczyński.

Świętujemy 90. urodziny Tintina. Z tej okazji okolicznościowy tekst Wojciecha Birka oraz komiks spółki Van Hamme-Rosiński. To bardzo urodzinowy numer, bo swoje 80 lat w AKT obchodzi także Batman i to temu bohaterowi poświęcone są, tym razem aż dwie, odsłony cyklu Z archiwum Tm-semic, które przygotowali Dawid Śmigielski i Filip Fiuk. Teksty Michała Siromskiego przybliżą filmy o Mrocznym Rycerzu, które nie powstały oraz kilka bat ciekawostek, o których być może nie wiedzieliście. Ponadto wprawne oko czytelnika w naszych komiksach wypatrzy wiele bat-motywów, które skrzętnie tam ukryliśmy.

Wywiad z Melonem, listy z cyklu Wyjęte z akt, czy paski z Amelką... długo wymieniać. W końcu AKT #21 to jak dotąd nasz najobszerniejszy numer.

Galerie

Akt #21 Akt #21 Akt #21 Akt #21 Akt #21 Akt #21

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-