baner

Książka

O bardzo głodnym misiu

O bardzo głodnym misiu

Autor: Maciej Jasiński
Okładka: Tomasz Kaczkowski
Ilustracja: Tomasz Kaczkowski
Wydanie: I
Data wydania: Marzec 2019
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 24 x 23 cm
Stron: 28
Cena: 36,00 zł
Wydawnictwo: Tako
ISBN: 978-83-65480-46-0
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
O bardzo głodnym misiu to książka-gra, bajka-wybierajka, w której to mały czytelnik decyduje, jak potoczą się losy bohaterów, kto włączy się do akcji i jak się ona zakończy.

Brunatny miś budzi się głodny z zimowego snu. Postanawia posilić się miodem… Sposobów na zdobycie przysmaku nie brakuje. Można wspiąć się na drzewo, skoczyć o tyczce, skorzystać z trampoliny, a nawet wykorzystać chytry plan lisa i interwencję strażaków. A może miś zrezygnuje jednak z miodu, odwróci się na drugi bok i zapadnie w drzemkę? W tej książce nie ma rzeczy niemożliwych, a kolejność i dobór scen za każdym razem mogą być inne. Czy przy pierwszej lekturze czytelnik pozna zwyczaje mrówki Ferdynanda albo czy natknie się w krzakach na wilka, który czyha na trzy świnki? Kto wie, wszystko zależy od naszej wyobraźni. Bajkę można czytać raz krócej, raz dłużej, ciesząc się jej swobodną formą, otwartą fabułą i lekkim humorem. Świetna zabawa i dla dzieci, i dla dorosłych!

Tekst bajki, inspirowany książką Raymonda Queneau Un conte à votre façon, napisał scenarzysta komiksowy Maciej Jasiński, a ilustracje przygotował grafik i autor komiksów Tomasz Kaczkowski.

Galerie

O bardzo głodnym misiu O bardzo głodnym misiu O bardzo głodnym misiu

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-