reklama

Komiks

Ostatni kryzys

Ostatni kryzys

Scenariusz: Grant Morrison
Rysunki: Jeffrey G. Jones
Wydanie: I
Data wydania: Luty 2019
Seria: DC Deluxe
Tłumaczenie: Tomasz Sidorkiewicz
Druk: kolor
Oprawa: twarda
Format: 18,0x27,5cm
Stron: 420
Cena: 119,99 zł
Wydawnictwo: Egmont
ISBN: 9788328141278
WASZA OCENA
Brak głosów...
TWOJA OCENA
Zagłosuj!
Album zbiorczy jednej z najlepiej sprzedających się serii rozgrywających się w uniwersum wydawnictwa DC! Opowieść wymyślona przez Granta Morrisona – legendę amerykańskiego rynku komiksowego. Władca zła, Darkseid, po wojnie z Nowymi Bogami przybywa na Ziemię. Zbiera armię superłotrów, której zadaniem jest wyeliminowanie przeciwników mogących zagrozić jego planom.
Green Lantern, Batman, Superman i inni obrońcy planety stają do walki z najeźdźcą. Stawką jest przetrwanie całego multiwersum. Bohaterowie nie wiedzą, że Darkseid ma broń ostateczną – równanie antyżycia, które wymazuje z ludzkich umysłów wolną wolę. Osoby zarażone równaniem antyżycia stają się posłusznymi wykonawcami rozkazów władcy zła. Czy superherosi okażą się odporni na straszliwą broń wroga? Jeśli nie, naszą rzeczywistość czeka zagłada...

Scenarzystą cyklu jest autor wielu bestsellerów Grant Morrison (JLA, All-Star Superman, New X-Men), a rysunki są dziełem kilkunastu grafików, w tym cenionego J.G. Jonesa (Wanted, Wonder Woman, Marvel Boy).

Recenzja

Kryzys Morrisona, Tomasz Kleszcz

Galerie

Ostatni kryzys Ostatni kryzys Ostatni kryzys

Komentarze

-Jeszcze nie ma komentarzy-